Bitcoinový bonus Sportsbet.io Slovensko 2022

Sportsbet.io je primárne stávková stránka, takže existujú iba stávkové bonusy, nie kasína. Ak vás stávkovanie nudí, na výber je aj slušné množstvo kasínových hier: celkovo 2167 rôznych hier. Podporované sú 4 kryptomeny: Bitcoin, Ethereum, Litecoin a All Sports Coins (SOC). Môžete tiež hrať s bežnými menami ako EUR, USD a mnohými ďalšími.

Sportsbet.io ponúka 100% bonus, ak urobíte vklad, vsadíte na akýkoľvek šport vo výške 2 mBTC, 0,03 ETH alebo 0,15 LTC a získate 6 mBTC, 0,09 ETH alebo 0,45 LTC bezplatných stávok do 48 hodín. Bonusy sa vzťahujú aj na bežné meny.

Ako používať bitcoinový bonusový kód Sportsbet.io

Toto je veľmi populárna ponuka a teraz je ten správny čas ju využiť.

Stačí ísť na Sportsbet.io

Kliknite na zelené tlačidlo „Zaregistrovať sa“. Tým sa otvorí registračný formulár, kde môžete zadať svoje údaje alebo sa podľa potreby zaregistrovať na Facebooku alebo Twitteri. Po zobrazení výzvy nezabudnite zadať promo kód.

Po dokončení procesu registrácie budete musieť overiť svoj účet. Toto je štandardný postup a môžete to urobiť prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy.

Ako získať bonus Sportsbet.io?

1. Overte svoj účet.
2. Prihláste sa na Sportsbet.io, prejdite do sekcie vkladu a vyberte si vhodný spôsob platby.
3. Váš Sportsbet.io bonus bude automaticky pripísaný na váš účet
4. Preveďte nejaké prostriedky na svoj účet a môžete začať stávkovať!

Je bitcoinový hazard na Slovensku legálny

Bitcoin je na Slovensku považovaný za „prostriedok výmeny“ a podlieha zdaneniu. Hazard v bitcoine je však úplne neregulovaný. Preto ani kamenné kasína, ani lobby automatov neprijímajú kryptomeny.

Niektoré licencované zahraničné online kasína však akceptujú bitcoiny, litecoiny, bitcoiny cash a dokonca aj ethereum, čo má dominový efekt prostredníctvom rôznych platobných procesorov, ktoré používajú.

Ako vkladať a vyberať na Sportsbet.io

Ak urobíte vklad, vsaďte 2 mBTC, 0,03 ETH alebo 0,15 LTC a do 48 hodín dostanete bezplatnú stávku 6 mBTC, 0,09 ETH alebo 0,45 LTC. Bonusy sa vzťahujú aj na bežné meny.

Vklady a výbery sú veľmi rýchle, vklady sú pripísané okamžite a výbery sú spracované maximálne do 24 hodín.


Ak na Sportsbet.io používate bežné peniaze, existuje niekoľko spôsobov, ako ich môžete získať na svoj účet Visa, Mastercard, Neteller, Skrill, MuchBetter, AstroPay, Jeton, SticPay, Paysafe Card, CashToCode a ecoPayz.


Môžete vkladať aj bitcoiny, ale ako sme už spomenuli, táto stávková stránka nie je zmenáreň, takže ak vložíte bitcoiny na svoj účet, nebudete ich môcť previesť späť na normálnu menu.

934 bros Global