Bonus Pinnacle Slovakia 2022

Pinnacle je spoľahlivé a dobre známe meno v odvetví online hazardných hier. Je známy svojimi vynikajúcimi kurzami a vynikajúcimi službami. Aj keď občas ponúka obmedzené ponuky na registráciu, nie je to pevná funkcia a vzťahuje sa len na určité stávkové sezóny. Skôr než láka hráčov špeciálnymi ponukami, zameriava sa predovšetkým na svoje produkty a kvalitu.

Stávková kancelária Pinnacle ponúka vysoké kurzy nad 97 % a obrovské výherné limity namiesto stávkových bonusov Pinnacle. Predtým spoločnosť Pinnacle ponúkala 10% peňažný bonus až do výšky 500 $ alebo ekvivalent v iných menách, ale táto ponuka už neplatí.

Ako používať bonusový kód

Pinnacle nemá žiadne ponuky na registráciu ani bonusové kódy. Zriedkavo sa môžete stretnúť s ponukami vkladov alebo bezplatnými stávkami, ale väčšinou sú obmedzené na kasína alebo živé kasína.

Navštívte webovú stránku Pinnacle a kliknite na tlačidlo registrácie.


Vyplňte svoje údaje a potvrďte registráciu.


Nebudete potrebovať konkrétny promo kód. Stačí uskutočniť svoj prvý vklad a budete si môcť uplatniť bonus Pinnacle.

Je online hazard na Slovensku legálny?

Hráči hazardných hier na Slovensku môžu voľne stávkovať na širokú škálu hazardných aktivít, ktoré ponúkajú zahraniční operátori. Takmer všetky hazardné hry sú na území Slovenska legalizované od roku 1992. Online hazardné hry na Slovensku upravujú § 9 a 29 zákona o hazardných hrách. Všetky aktivity v oblasti online hazardných hier bude riadiť ministerstvo financií. Všetci operátori musia platiť rovnakú daň vo výške 27 % z rozdielu vo výplatách a množstve peňazí vygenerovaných prostredníctvom stávok, všetci operátori musia mať servery na Slovensku.

Vklad a výbery

[paymenth_method]

Uistite sa, že používate jeden z oprávnených spôsobov platby a nájdite si čas na kontrolu, či bola vaša bezplatná stávka pripísaná po vykonaní vkladu. Vo väčšine prípadov by mali byť pripísané takmer okamžite, ale najlepšie je to potvrdiť.

Pinnacle neprijíma finančné prostriedky zo Spojených štátov amerických ani z iných obmedzených oblastí. Transakcie je vo všeobecnosti potrebné odoslať z krajiny, v ktorej ste sa zaregistrovali pomocou svojho účtu Pinnacle.

Skrill a Neteller sú jedným z najjednoduchších spôsobov, ako financovať svoj účet Pinnacle. Jednoducho zadajte sumu svojho vkladu spolu s informáciami o vašej elektronickej peňaženke a váš účet bude okamžite pripísaný. Nezabudnite, že na prevod prostriedkov do Pinnacle potrebujete mať prostriedky vo svojej elektronickej peňaženke. Vždy dbajú na bezpečnosť zákazníka, najmä pri spracúvaní osobných platobných údajov. Za účelom ochrany osobných údajov a predchádzania podvodom.

934 bros Global