Majiteľ Golden State Warriors

  • Peter Guber (spoluvýkonný predseda)

Peter Guber, známa osobnosť v športovom a zábavnom priemysle už viac ako 35 rokov, je vlastníkom a spoluvýkonným predsedom GSWs. Od roku 2010 pod jeho vedením dosiahli Warriors veľké úspechy vrátane štyroch majstrovstiev NBA (2015, 2017, 2018, 2022), šiestich majstrovstiev Západnej konferencie (2015-2019, 2022) a najlepšieho jednosezónneho rekordu v histórii NBA. (73-9 v rokoch 2015-16). Mimo kurtu boli Warriors v decembri 2019 ocenení časopisom Sports Business Journal (SBJ) za tím dekády, čo je ocenenie, ktoré zahŕňa všetkých 123 tímov v NBA, NFL, MLB a NHL. Ocenená športová publikácia tiež ocenila Braves ako „Športový tím roka“ v rokoch 2014 a 2016 ako uznanie za inovatívne a úspešné obchodné praktiky organizácie. Je to prvýkrát, čo akýkoľvek profesionálny tím získal prestížne ocenenie niekoľkokrát (organizácia Shortlist na ocenenie v rokoch 2017 a 2018).

 

Okrem Warriors má Guber bohaté skúsenosti aj so športom a zábavou naživo. Jedným z jeho základných princípov je zlepšenie každého aspektu zážitku fanúšikov, od vstupu až po výstup. Poháňaní touto filozofiou sa Warriors 17. januára 2017 prelomili v Chase Center, 100% súkromne financovanom, najmodernejšom športovom a zábavnom komplexe v San Franciscu v štvrti Mission Bay. O necelých 32 mesiacov neskôr sa Chase Center otvorilo 6. septembra 2019 a okamžite sa stalo jedným zo svetových korunovačných klenotov a mestom prvej arény v San Franciscu. Rok po otvorení (september 2020) bolo centrum Chase „Športovým zariadením roka“ podľa časopisu Sports Business Journal.

 

Jeden z najúspešnejších manažérov a podnikateľov v zábavnom a komunikačnom priemysle, Guberov pôsobivý životopis zahŕňa funkciu predsedu a generálneho riaditeľa Sony Entertainment, prezidenta Columbia Pictures, predsedu a generálneho riaditeľa Polygram Entertainment, výkonného riaditeľa a spolumajiteľa a spolupredsedu. vydavateľstva Casablanca Records and Films. Filmy, ktoré produkoval alebo na ktoré dohliadal, zahŕňajú Rain Man (cena akadémie za najlepší film), Batman, The Color Purple, Midnight Express, Gorila v hmle, Eastwick The Witch, „Disappearing“ a „Flashdance.“ Guberove sólové filmy zarobili viac ako 3 doláre. miliardy na celom svete a má viac ako 50 ocenení Akadémie.

 

 

Kde je štadión zlatých štátnych bojovníkov

GSW má túto sezónu nový domov v Chase Center v San Franciscu. Najmodernejšia budova sa nachádza v zálive a ponúka mnoho jedinečných zariadení, ktoré nenájdete v Oracle Arena, domove Golden State Warriors od roku 1971. Najmodernejšia budova sa nachádza v zálive a ponúka mnoho nových vybavenie, ktoré nenájdete v Oracle Arena, domove Golden State Warriors od roku 1971. To je pred prvým zápasom základnej časti tímu proti Los Angeles Clippers 24. októbra (22:30 ET, TNT) v Chase Center.

 

Štadión zaberá viac ako štyri mestské bloky v oblasti Mission Bay v San Franciscu a má vonkajšie námestie (s názvom Thrive City), kde sa fanúšikovia schádzajú, sledujú zápasy a povzbudzujú tím zvonku. Námestie bude zahŕňať reštaurácie, bary a obrazovku s rozmermi 74 x 42 stôp na zobrazenie udalosti, ak nemáte lístok. Okrem arény bude na nábreží aj 5,5-akrový park. Park, ktorý Warriors neovládajú, je stále vo výstavbe a môže byť hotový až v budúcej sezóne.

 

Vnútri arény kontrastuje átrium s orákulom. Otvorený koncept prináša viac svetla a umožňuje fanúšikom miešať sa pred a po hrách. Výsledková tabuľa LED je najväčšia v lige s rozlohou 9 699 štvorcových stôp. Dodatočný priestor umožňuje tímom zobraziť podrobné štatistiky o hre, vrátane efektívneho percenta gólov z poľa, miery obratu, útočnej miery odrazu a miery trestných hodov. Štadión s kapacitou 18 064 miest ponúka fanúšikom bohaté možnosti stravovania. V aréne bude ponúkať viac ako tucet možností stravovania, vrátane miestnych reštaurácií, ako je Big Nate’s BBQ (založený legendou Warriors a sieňou slávy Nateom Thurmondom), ako aj nových reštaurácií od miestnych reštaurátorov.

 

Tieto suity sú hviezdou show v Chase Center, ktorá má suity na každom poschodí. K dispozícii bude 32 apartmánov pri dvore, 44 apartmánov na klubovej úrovni a 60 podkrovných štvorposteľových apartmánov. Výraznou modernizáciou prešla aj šatňa Warriors. Každá skrinka v priestrannej kruhovej miestnosti má TV, tlmené osvetlenie a veľkú posilňovňu. Za posilňovňou sú dve cvičebné plochy Biofreeze Performance Center. Warriors budú vykonávať všetky svoje tréningy v tomto zariadení, ktoré poskytuje pohodlný prístup do arény počas herných dní.

 

Platový strop zlatých bojovníkov štátu

Warriors momentálne presahujú platový strop ligy. Zádržné limity a výnimky nezahrnuli do svojich pridelených celkových limitov a zrušenie týchto čísel im neposkytne žiadne limitné miesto. Tímy môžu využívať akékoľvek výnimky alebo podpisovať externých hráčov len za ligový minimálny plat.

Aktívne zmluvy: 175 192 325 USD

Mŕtve peniaze: 666 667 dolárov

Celkové využitie stropu: 184 024 769 USD

Predpokladaný účet dane z luxusu na roky 2021-22: 56 096 389 dolárov

2022-23 Knižný plat: 210 267 874 dolárov

 

Správy Golden State Warriors

     

    934 bros Global