1xBit si neúčtuje žiadne poplatky za vklady ani výbery, pretože tieto sú zvyčajne okamžite obchodované v jednej z 24 podporovaných kryptomien. Tieto transakcie sú transparentné a zaznamenávané na blockchaine, čo znamená, že všetky problémy, ktoré môžu nastať, sa zaznamenávajú, čo poskytuje väčšiu ochranu vašich prostriedkov.

Aj keď za vklady a výbery neexistujú žiadne poplatky za platformu, odosielanie transakcií pomocou blockchainu zahŕňa sieťové poplatky, pričom Bitcoin a Ethereum sú najdrahšie kvôli preťaženiu siete. Okrem sieťových poplatkov budú mať niektoré burzy pridružené k platforme 1xBit svoje vlastné poplatky za výmenu aktív.

Záloha

Po zaregistrovaní účtu je jednoduché vložiť peniaze na účet. Používatelia sa najprv musia prihlásiť do svojho účtu a potom si vyberú typ kryptomeny, ktorú chcú vložiť. Na obrazovke sa zobrazí adresa elektronickej peňaženky. Pri prevode prostriedkov z osobnej elektronickej peňaženky na vkladový účet 1xBit musí používateľ skopírovať túto adresu a vložiť ju do adresy príjemcu. Minimálny požadovaný vklad je 1,0 mBTC alebo ekvivalentné ocenenie v akejkoľvek inej kryptomene.

Užívateľ potom môže použiť čiastku vkladu na uzatváranie rôznych stávok na šport alebo hry. 1xBit si neúčtuje žiadne poplatky za vklad. Ale v prípade preťaženia blockchainovej siete si sieť môže účtovať veľmi malý poplatok za depozitnú sieť pre niektoré konkrétne kryptomeny.

Odstúpenie

Minimálna suma výberu sa rovná zhodnoteniu 10 mBTC v akejkoľvek kryptomene. Časy spracovania výberu v najlepších bitcoinových kasínach a krypto kasínach sú o niečo dlhšie ako v iných kasínach, ktoré fungujú online. Je to preto, že kasína s kryptomenami nemusia na spracovanie svojich transakcií používať žiadne platobné metódy alebo portály tretích strán ani externé platobné portály. Výbery sú zvyčajne okamžité. Maximálna doba výberu/rýchlosti platby je 1 hodina v závislosti od prevádzky siete.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global