1xbit Slovakia (Bitcoin) Najlepšie stávkové stránky 2023
  • Bitcoin akceptovaný
  • Rýchla a jednoduchá platba kryptomenami
  • 24/7 slovenský chat

1xbit Slovakia (Bitcoin) Najlepšie stávkové stránky 2023

1xbit Slovensko bitcoinový bonus 2023

1xBit je all-inclusive online kasíno so širokou škálou hier, z ktorých si môžete vybrať. Spoločnosť má bohaté skúsenosti v tomto odvetví od svojho založenia v roku 2016. 1xBit ponúka rovnako širokú škálu herných možností, ale podporuje len staking s fiat menami.

1xbit ponúka po sebe idúce vyrovnávacie bonusy až do 7 BTC za niektoré počiatočné vklady. Ak chcete získať tento bonus, musíte si vytvoriť účet v online kasíne a vložiť aspoň 5 mBTC.

Ako používať 1xbitový bitcoinový bonusový kód

Pred aktiváciou bonusového kódu a získaním bezplatných stávkových kreditov potrebujete účet.

Prejdite na 1xBit.com cez tento odkaz. Tento odkaz vás zavedie priamo do určenej oblasti oficiálnej webovej stránky 1xBit.

Keď sa dostanete na stránku, kliknite na zelený odkaz „Zaregistrovať sa“ v ľavom hornom rohu stránky.

Registrovať. Kliknite na zelené tlačidlo a dokončite proces registrácie podľa pokynov na obrazovke. Zadajte bonusový kód 1xbit.

Ako získať 1xbitový bonus?

1. Vytvorte si účet na 1xBit pomocou počítača alebo mobilného zariadenia.
2.Vložte aspoň 1 mBTC (alebo ekvivalent v inej mene).
3. Stavte na športy a/alebo kasína podľa bonusových podmienok a získavajte bonusové body, ktoré môžete premeniť na prostriedky na svojom hlavnom účte.

Je bitcoinový hazard na Slovensku legálny

Bitcoin je na Slovensku považovaný za „prostriedok výmeny“ a podlieha zdaneniu. Hazard v bitcoine je však úplne neregulovaný. Preto ani kamenné kasína, ani lobby automatov neprijímajú kryptomeny.

Niektoré licencované zahraničné online kasína však akceptujú bitcoiny, litecoiny, bitcoiny cash a dokonca aj ethereum, čo má dominový efekt prostredníctvom rôznych platobných procesorov, ktoré používajú.

Ako vkladať a vyberať v 1xbit

Ak chcete začať s krypto športovým stávkovaním s 1xbit, musíte si najprv zaregistrovať účet a vložiť prostriedky. Odporúča sa vybrať si hlavnú metódu, ktorú často používate, a prepojiť kryptopeňaženku s vaším účtom.

Urobte svoj prvý vklad a 1xbit vás odmení bonusom 100 % až do maximálnej výšky 5 BTC.

Vklady aj výbery sú mimoriadne rýchle, pričom vklady sú pripísané okamžite a výbery sú spracované maximálne do 24 hodín.

Možnosti vkladu, ktoré ponúka 1xbit, zahŕňajú známe kryptomeny ako bitcoin, Dogecoin, Dash, Ethereum. Nájdete tu menej známe druhy kryptomien, vrátane Monero, Zerocoin, New Economic Model (NEM), Digibyte a Stratis.

934 bros Global