San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks – podgląd, prognozy i typy NBA

San Antonio Spurs (5-8) vs. Dallas Mavericks (7-5)
Data: poniedziałek 18 listopada 2019 r
Czas: 20:30 (EST)
Miejsce: American Airlines Center Dallas, Teksas
Typy: zakład Dallas Mavericks 1.59 na 1XBet

Zespół San Antonio Spurs szuka sposobu, aby zapobiec utracie passy. Portland Trail Blazers pokonali ich w niedzielę z wynikiem 121-116; w poniedziałek Spurs zmierzy się z państwowymi rywalami, Dallas Mavericks.

Spursami kieruje Demar DeRozan, który średnio osiąga 19,8 punktu na mecz, a także jest liderem asyst w grze Trey Lyles, średnio 4,8 na mecz, a odbijając 7,9 na mecz. Siedmiu graczy Spurs uśrednia podwójne cyfry, aby pomóc drużynie.

Dallas chce przypieczętować drugie zwycięstwo w poniedziałek przeciwko Spurs. Mavericks pokonał broniącego mistrza Toronto Raptorsa wynikiem 110-102, a Luka Doncic zdobyła 26 punktów i 15 zbiórek. Doncic dodał siedem rzutów wolnych w czwartej kwarcie, aby podnieść Mavs przeciwko Toronto Raptors, co dało im przewagę 7-5.

Doncic był liderem w zdobywaniu punktów, asystach i odbiciu w Dallas ze średnią 28,5 punktu, 10,7 zbiórek i 9,1 asyst na mecz. Kristaps Porzingis zajął drugie miejsce, zdobywając średnio 18,8 punktów na mecz i zablokował strzały średnio 2,4 na mecz. Czterech graczy Mavs zdobyło podwójne cyfry.

Przewiduję w tym meczu, że Dallas Mavericks wygra i pokryje ATS, które zrobili w swoich ostatnich meczach. San Antonio Spurs walczyły i poniosły pięć prostych porażek, a także nie zdołały pokryć ATS w czterech z pięciu meczów.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]