San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks – NBA peržiūra, prognozės ir pasirinkimai

San Antonijaus „Spurs“ (5-8) ir Dalaso „Mavericks“ (7-5)
Data: 2019 m. Lapkričio 18 d., Pirmadienis
Laikas: 8:30 val. (EST)
Renginio vieta: „American Airlines Center“, Dalasas, Teksasas
Pasirinkimai: Dalaso „Mavericks“ 1,59 statymas „1XBet“

„San Antonio Spurs“ komanda ieško būdo, kaip išvengti pralošimo. „Portland Trail Blazers“ sekmadienį juos nugalėjo rezultatu 121-116; pirmadienį „Spurs“ stos prieš valstybės konkurentus Dalasą „Mavericks“.

„Spurs“ komandai vadovauja Demar DeRozan, kuris vidutiniškai pelno 19,8 taško per rungtynes ​​ir yra pagalbinių žaidėjų Trey Lyles lyderis. Vidutiniškai 4,8 per rungtynes, o atkovoja po 7,9 per rungtynes. Septyni „Spurs“ žaidėjai, norėdami padėti komandai, vidutiniškai skiria du skaičius.

Dalasas nori užfiksuoti antrą pergalę pirmadienį prieš „Spurs“. „Mavericks“ įveikė ginamąjį čempioną „Toronto Raptors“ rezultatu 110-102, Luka Dončičiui surinkus 26 taškus ir 15 atkovotų kamuolių. Doncicas pridėjo septynis laisvus metimus ketvirtajame kėlinyje, kad pakeltų „Mavs“ prieš Toronto „Raptors“ ir suteikė jiems 7-5 persvarą.

„Doncic“ pirmavo „Dalaso“ taškai, rezultatyvūs perdavimai ir atkovoti kamuoliai – vidutiniškai 28,5 taško, 10,7 atkovoto kamuolio ir 9,1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Kristaps Porzingis buvo antras pagal taškus, vidutiniškai 18,8 taško per rungtynes, ir blokavo metimus, vidutiniškai po 2,4 per rungtynes. Keturi iš „Mavs“ žaidėjų pelnė įvartį iš dviejų skaitmenų.

Mano prognozė šioms rungtynėms yra tokia, kad Dalaso „Mavericks“ laimės ir padengs ATS, kurį jie padarė paskutinėse rungtynėse. „San Antonio Spurs“ kovėsi ir patyrė penkis tiesioginius pralaimėjimus ir nesugebėjo padengti ATS per 4 iš jų penkerių žaidimų.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]