NBA-Utah Jazz vs Miami Heat Preview, prognozy i typy

Utah Jazz vs Miami Heat
Data: środa, 12 lutego 2020 r
Czas: 20:30 EST
Miejsce: Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City
Typy: w Utah Jazz -4,5 w 1xbet
Handicap azjatycki: -4,5 w 1xbet

Miami Heat pojedzie do Utah na piątą podróż po pokonaniu Golden State Warriors w poniedziałek. Jimmy Butler wrócił do gry z 21 punktami, podczas gdy Jae Crowder radził sobie dobrze w biegu ze średnią 10 punktów i 6,3 zbiórek, podczas gdy Bam Adebayo miał znaczący wpływ na drużynę z trzema. Podwój w dwóch grach. Heat zdobywa 111,9 punktu i zajmuje piąte miejsce w rankingu ogólnym, utrzymując przeciwników na 108,2 punktu.

Utah Jazz zmierzy się z Miami Heat z góry po pokonaniu Dallas Mavericks w ich grze szosowej, gdy Miami pokonało ich w grudniu zeszłego roku wynikiem 107-104. Jazz ma pięć zwycięstw w swoich poprzednich dziesięciu meczach, Donovan Mitchell ma solidną grę w tym sezonie średnio 24,3 punktu na mecz, Jazz ma średnio 111,2 punktów w tym sezonie szesnasty w klasyfikacji generalnej. Utrzymuje przeciwnika na ogółem 107,3 ​​punktu ósmym.

W mojej prognozie ta gra jest zbyt blisko, ale Jazz ma niewielką przewagę poza własnym boiskiem. Miami Heat są zmęczeni niektórymi z gry w podróż, a graczowi brakuje kontuzji, ponieważ Jazz jest gorący do wygrania. W tym meczu z Utah Jazz.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]