NBA-Utah Jazz vs Miami Heat eelvaade, ennustamine ja valikud

Utah Jazz vs Miami Heat
Kuupäev: kolmapäev, 12. veebruar 2020
Aeg: 20:30 EST
Toimumiskoht: Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City
Valik: Utah Jazzis -4,5 1xbetis
Aasia händikäp: -4,5 1xbetis

Miami Heat sõidab pärast esmaspäeval Golden State Warriorsi alistamist Utahisse oma viiendaks maanteematkamänguks. Jimmy Butler naasis mängu 21 punktiga, samal ajal kui Jae Crowder sai Heatil hästi hakkama, keskmiselt 10 punkti ja 6,3 lauapalliga, samas kui Bam Adebayo mõjutas kolme meeskonnaga meeskonda märkimisväärselt. Double-double nende neljas mängus. The Heat kogub 111,9 punkti ja on üldarvestuses viiendal kohal, hoides vastaseid 108,2 punktini.

Utah Jazz seisab Miami Heat esiliigas vastamisi pärast Dallas Mavericksi alistamist oma maanteemängus, kui Miami alistas nad eelmise aasta detsembris tulemusega 107-104. Jazzil on eelmises kümnes mängus viis võitu, Donovan Mitchellil on sel hooajal kindel mäng keskmiselt 24,3 punkti mängu kohta, Jazzil on keskmiselt 111,2 punkti sel hooajal kuueteistkümnes üldarvestuses. See hoiab vastast kokku 107,3 ​​punktiga kaheksandana.

Minu ennustuses on see mäng liiga lähedal, kuid Jazzil on vähe eeliseid peale koduväljaku. Miami Heat on väsinud mõnest maanteematšimängust ja mängijal puuduvad vigastused, kuna Jazzil on kuum võit. Nii et selles matšis Utah Jazziga.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]