NBA-San Antonio Spurs kontra pelikany w Nowym Orleanie Podgląd, prognozy i typy

San Antonio Spurs vs New Orleans Pelicans
Data: środa, 22 stycznia 2020 r
Czas: 21:30 ET
Miejsce: Smoothie King Center, Nowy Orlean
Typy: San Antonio Spurs -3,5 w 1XBet
Handicap azjatycki: -3,5 zakładu na 1XBet

Zespół Spurs wyzdrowiał po pokonaniu w Miami Heat w domu 107-102 w ostatnią niedzielę. Spurs tandem DeMar DeRozan miał 20 punktów, a LaMarcus Aldridge miał 21 punktów, aby przełamać rozpęd. Patty Mills i Marcu Belinelli zebrały po 30 punktów od ławki. Były Toronto Raptors DeRozan ma średnią 27,2 punktów z 59 procentami na strzelanie z pola, podczas gdy Aldridge ma średnią 19,0 punktów z 50,7 procentami strzelania.

Pelikany zmierzą się z ostrogami po powrocie Ziona Williamsona, który jest najlepszym wyborem w Draft 2019 NBA, kamień milowy dla Pelikanów, ponieważ Brandon Ingram prowadzi Pelikany średnio 25,6 punktów na mecz.

Przewiduję, że w tym meczu Spurs wróci do domu ze zwycięstwem, Spurs ma dwie zdrowe gwiazdy i dwóch zawodników, którzy mogą strzelić gola na boisku dla swojej drużyny, w porównaniu do Pelikanów, którzy doznali obrażeń takich jak Okafor, Jrue Holiday i JJ Ponowne wybranie tych graczy jest ważnym czynnikiem pomagającym pelikanom, ale jak mogą to zrobić, gdy nie ma ich na boisku. To łatwe zwycięstwo dla zespołu Spurs.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]