NBA-Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks Preview, prognozy i typy

Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks
Data: czwartek, 30 stycznia 2020 r
Czas: 19:35 EST
Miejsce: Philips Arena, Atlanta
Typy: Philadelphia 76ers w 1XBet
Handicap azjatycki: -7,5 w 1XBet

Philadelphia 76ers szukają kolejnej wygranej, aby awansować do rankingu i będą próbowali pokonać Atlanta Hawks jako krok od trzeciego zwycięstwa z rzędu w czwartek wieczorem. Sixers zdobyli zwycięskie zwycięstwa nad Golden State Warriors i Los Angeles Lakers. Po raz kolejny będą próbowali kontynuować to zwycięstwo nad Hawksami, pokonując krzywą stratę 130-114 w stosunku do Toronto Raptors. Joel Embiid zdobył 24 punkty po powrocie do gry, mając na koszulce numer 24 ku pamięci legendy NBA, Kobe Bryanta. The Sixers wygrali sześć z ostatnich siedmiu gier, w tym wygrane pojedynki nad Golden State Warriors i Lakers. Sixers nie zagrali dobrze w ataku, ale powrót Embiida jest dla drużyny doskonałą rzeczą.

Tymczasem The Atlanta Hawks walczyli w ataku i obronie, a teraz szukają odpowiedniego rytmu dla zespołu. Jeśli Trae Young i John Collins nie pracują dla Hawks, posuną się za daleko, aby wygrać z Sixers, a innym jest to, w jaki sposób powstrzymają Sixers, jeśli chodzi o obronę, szczególnie, a Joel Embiid zagra dla Sixers. Obecna kontuzja Jabari Parker miała znaczący wpływ na jastrzębie.

Według moich przewidywań, Sixers mają przewagę w tym meczu, zwłaszcza, że ​​Embiid powraca do gry, a Jabari Parker of the Hawks doznał kontuzji. W tym meczu biorę udział w Philadelphia 76ers.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]