NBA-Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks Náhled, předpověď a výběr

Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks
Datum: čtvrtek 30. ledna 2020
Čas: 19:35 EST
Místo konání: Philips Arena, Atlanta
Výběr: Philadelphia 76ers v 1XBet
Asijské handicap: -7,5 v 1XBet

Philadelphia 76ers hledají další vítězství, které se zvedne na žebříček, a pokusí se porazit Atlanta Hawks jako odrazový můstek k jejich třetímu přímému vítězství ve čtvrtek večer. Sixers vydělali back-to-back vítězství nad Golden State Warriors a Los Angeles Lakers. Znovu se pokusí pokračovat v tomto vítězství nad Hawky, kteří přicházejí o torsovanou ztrátu 130-114 Toronto Raptors. Joel Embiid získal po návratu do hry 24 bodů, na sobě dres číslo 24 na památku pozdní legendy NBA Kobe Bryant. Sixers vyhráli šest ze svých posledních sedmi her, včetně vítězství back-to-back nad Golden State Warriors a Lakers. Šestéři při útoku nehráli dobře, ale Embiidův návrat je pro tým vynikající věcí.

Mezitím The Atlanta Hawks zápasili s útokem a obranou a nyní hledají svůj správný rytmus pro tým. Pokud Trae Young a John Collins nebudou pracovat pro Hawks, půjdou příliš daleko, aby vyhráli proti Sixers, a další je to, jak zastaví Sixers, pokud jde o obranu, zejména a Joel Embiid bude hrát za Sixers. Současné zranění Jabari Parkera mělo významný dopad na Hawks.

Podle mé předpovědi mají Sixers v tomto zápase výhodu, zvláště a Embiid je zpět ve hře a Jabari Parker z Hawks je zraněn. Jsem v tomto zápase na Philadelphii 76ers.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]