NBA-Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks eelvaade, ennustamine ja valikud

Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks
Kuupäev: neljapäev, 30. jaanuar 2020
Aeg: 7:35 EST
Toimumiskoht: Philips Arena, Atlanta
Valik: Philadelphia 76ers 1XBetis
Aasia händikäp: -7,5 1XBetis

Philadelphia 76ers otsivad tabelisse tõusmiseks veel ühte võitu ja proovivad neljapäeva õhtul oma kolmanda sirge võiduni hüpata Atlanta Hawksi hüppelauana. Sixers teenis seljataguseid võite Golden State Warriorsi ja Los Angeles Lakersi üle. Veelkord üritavad nad seda võitu jätkata Hawkside üle, saades Toronto Raptorsile lõpliku kaotuse 130-114. Joel Embiid viskas mängu naasmise ajal 24 punkti, kandes NBA hilise legendi Kobe Bryanti mälestuseks trikotaaži number 24. The Sixers on võitnud viimasest seitsmest mängust kuus, sealhulgas ka vastaseisvad võidud Golden State Warriorsi ja Lakersi üle. Sixers ei mänginud rünnakus hästi, kuid Embiidi tagasitulek on meeskonna jaoks suurepärane asi.

Vahepeal on The Atlanta Hawks pingutanud rünnakus ja kaitses ning nad otsivad nüüd meeskonna jaoks oma õiget rütmi. Kui Trae Young ja John Collins ei hakka Hawksi heaks tööle, lähevad nad Sixersi vastu liiga kaugele, et võita, ja eriti see, kuidas nad peatavad Sixersi, kui asi puudutab kaitset, ja Joel Embiid mängivad Sixersi nimel. Jabari Parkeri praegune vigastus on Hawksit märkimisväärselt mõjutanud.

Minu ennustuse kohaselt on Sixersil selles matšis eelis, eriti Embiid on mängu tagasi ja Hawksi Jabari Parker on vigastatud. Olen sellel matšil Philadelphia 76ersis.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]