„NBA-Philadelphia 76ers“ ir „Atlanta Hawks“ peržiūra, numatymas ir pasirinkimas

Filadelfijos „76ers“ ir „Atlanta Hawks“
Data: 2020 m. Sausio 30 d., Ketvirtadienis
Laikas: 7:35 val. EST
Renginio vieta: „Philips“ arena, Atlanta
Pasirinkite: „Philadelphia 76ers“ naudojant „1XBet“
Azijos handikapas: -7,5 „1XBet“

„Philadelphia 76ers“ laukia dar viena pergalė, kad pakiltų į turnyrą, ir ketvirtadienio vakarą bandys įveikti Atlanto „Hawks“ kaip žingsnį į savo trečią tiesią pergalę. „Sixers“ uždirbo pergalę prieš „Golden State Warriors“ ir „Los Angeles Lakers“. Dar kartą jie bandys tęsti tą pergalę prieš „Hawks“, įveikdami nuoširdų 130-114 nuostolį Toronto „Raptors“. Joelis Embiidas, grįždamas į žaidimą, surinko 24 taškus, vilkėdamas 24-ojo marškinėliais NBA legendos Kobe Bryanto atminimą. „The Sixers“ laimėjo šešerias iš pastarųjų septynių žaidimų, įskaitant pergalę prieš „Golden State Warriors“ ir „Lakers“. „Sixers“ nežaidė gerai puolime, tačiau Embiido sugrįžimas yra puikus dalykas komandai.

Tuo tarpu „Atlanta Hawks“ kovėsi puolime ir gynyboje ir dabar ieško tinkamo komandos ritmo. Jei Trae Youngas ir Johnas Collinsas nedirbs „Hawks“, jie eis per toli, kad laimėtų prieš „Sixers“, o dar vienas dalykas yra tai, kaip jie sustabdys „Sixers“ gynybos srityje, ypač ir Joelis Embiidas žais „Sixers“. Dabartinė Jabari Parkerio trauma padarė didelę įtaką „Hawks“.

Mano spėjimu, „Sixers“ turi pranašumą šiose rungtynėse, ypač tai, kad Embiidas vėl žaidžia, o Jabari Parkeris iš „Hawks“ yra sužeistas. Šiose rungtynėse esu „Philadelphia 76ers“ ekipoje.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]