NBA-Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets Preview, prognozy i typy

Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets
Data: poniedziałek, 20 stycznia 2020 r
Czas: 17:00 Et
Miejsce: Toyota Center
Typy: Houston Rockets -6,5 w 1XBet
Handicap azjatycki: -6,5 w 1xBet

Oklahoma City Thunder pokonał Portland Trail Blazers wynikiem 119-106 i teraz zmierzy się z Houston Rockets. Grom wygrał dwa z ostatnich pięciu meczów i zajmuje siódme miejsce w Konferencji Zachodniej. Średnia liczba piorunów na mecz wynosi 109,4 na strzelanie, 46,6 procent z pola i 34,4 procent z trzech. Zespół Thunder miał pięciu graczy punktowanych w podwójnych liczbach pod wodzą Shai Gilgeusa-Alexandra, którzy średnio 20 punktów na mecz z 5,8 zbiórek i 3,1 asyst na mecz.

W międzyczasie rakiety w Houston poniosły trzy proste porażki i mają nadzieję na powstrzymanie pecha. Houston zajmuje szóste miejsce na Konferencji Zachodniej i 14-6 w swoim domu w tym sezonie. Houston wynosi średnio 118,7 punktów, 45,2 procent z podłogi i 34,8 procent z trzech. Rakietami kieruje James Harden, który średnio 37,1 punktów na mecz 6,2 zbiórek i 7,4 asyst. Sześciu graczy Rockets strzelało podwójnymi cyframi.

W mojej prognozie tego pojedynku rakiety Houston są lepsze niż grzmot. Mogli być w trzech prostych porażkach. Jednak pod względem statystyk i graczy są oni lepsi niż grzmot, a ich procent wygranych jest wyższy w grze domowej. Obrona Grzmotu jest silna, ale Rakiety są silniejsze, gdy dojdą do ataku.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]