NBA-Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets Preview, Prediction and Picks

Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets
Date: Monday, January 20, 2020
Time: 5:00 pm Et
Venue: Toyota Center
Picks: Houston Rockets -6.5 in 1XBet
Asian Handicap: -6.5 in 1xBet

The Oklahoma City Thunder defeated the Portland Trail Blazers by a score of 119-106 and will now take on the Houston Rockets. The Thunder have won two of their last five games, and they are seventh in the Western Conference. The Thunder are averaging 109.4 per game, shooting 46.6 percent from the field and 34.4 percent from three. The Thunder team had five players scoring in double figures led by Shai Gilgeus-Alexander, who averaged 20 points per game with 5.8 rebounds and 3.1 assists per game.

Meanwhile, the Houston Rockets have suffered three straight defeats and are hoping to stop the bad luck. Houston is sixth in the Western Conference and 14-6 in their homecourt this season. Houston is averaging 118.7 points, with 45.2 percent from the floor and 34.8 percent from three. The Rockets are led by James Harden, who averages 37.1 points per game 6.2 rebounds and 7.4 assists. Six of the Rockets players scored in double digits.

In my prediction of this matchup, the Houston Rockets are better than the Thunder. They could have been in three straight defeats. Still, in terms of statistics and players, they are better than the Thunder, plus their winning percentage is higher in a home game. The Thunder’s defense is strong, but the Rockets are stronger when they get to the offense.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]

NBA-Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets Preview, Prediction and Picks

Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets
Datum: pondělí 20. ledna 2020
Čas: 17:00 Et
Místo konání: Toyota Center
Výběr: Houston Rockets -6,5 in 1XBet
Asijské handicap: -6,5 v 1xBet

Oklahoma City Thunder porazil Portland Trail Blazers skóre 119-106 a nyní vezme rakety Houston. Thunder vyhrál dvě ze svých posledních pěti her a je sedmý na Západní konferenci. Thunder dosahuje průměrně 109,4 na hru, střílí 46,6 procenta z pole a 34,4 procenta ze tří. Tým Thunder měl pět hráčů bodujících ve dvou číslech vedených Shai Gilgeus-Alexanderem, který v průměru získal 20 bodů za hru s 5,8 doskoků a 3,1 asistencí na hru.

Mezitím Houstonské rakety utrpěly tři přímé porážky a doufají, že zastaví smůlu. Houston je šestý v západní konferenci a 14-6 v jejich domácím prostředí v této sezoně. Houston má průměrně 118,7 bodů, s 45,2 procenta z podlahy a 34,8 procenta ze tří. Rakety jsou vedeny Jamesem Hardenem, který v průměru 37,1 bodů na hru 6,2 doskoků a 7,4 asistence. Šest hráčů rakety skórovali dvojciferným číslem.

Podle mého předpovědi tohoto utkání jsou Houstonské rakety lepší než Thunder. Mohli být ve třech přímých porážkách. Přesto, pokud jde o statistiky a hráče, jsou lepší než Thunder, plus jejich vítězné procento je vyšší v domácí hře. Obrana Thunderu je silná, ale rakety jsou silnější, když se dostanou k útoku.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]

NBA-Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets Preview, Prediction and Picks

Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets
Dátum: pondelok 20. januára 2020
Čas: 17:00 Et
Miesto konania: Toyota Center
Výber: Houston Rockets -6,5 in 1XBet
Ázijský handicap: -6,5 v 1xBet

Oklahoma City Thunder porazil Portland Trail Blazers skóre 119-106 a teraz prevezme rakety Houston. Thunder vyhral dve zo svojich posledných piatich hier a na siedmej v západnej konferencii sú siedme. Thunder má v priemere 109,4 na hru, strieľa z poľa 46,6 percenta a 34,4 percenta z troch. Tím Thunder mal päť hráčov bodujúcich v dvojitých číslach vedených Shai Gilgeus-Alexanderom, ktorý v priemere dosiahol 20 bodov za hru s 5,8 doskokmi a 3,1 asistenciami za hru.

Medzitým Houstonské rakety utrpeli tri priame porážky a dúfajú, že zastavia smolu. Houston je šiesty na západnej konferencii a 14-6 vo svojej domácej škole v tejto sezóne. Houston má v priemere 118,7 bodov, z toho 45,2 percenta z podlahy a 34,8 percenta z troch. Rakety sú vedené Jamesom Hardenom, ktorý má v priemere 37,1 bodov na hru 6,2 doskokov a 7,4 asistencií. Šesť hráčov rakety skóroval dvojciferne.

Podľa mojej predpovede tohto zápasu sú rakety Houston lepšie ako Thunder. Mohli byť v troch priamych porážkach. Napriek tomu, pokiaľ ide o štatistiku a hráčov, sú lepší ako Thunder, plus ich percento víťazstva je vyššie v domácej hre. Thunderova obrana je silná, ale rakety sú silnejšie, keď sa dostanú k útoku.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]