„NBA-Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets“ peržiūra, numatymas ir pasirinkimai

Oklahomos miesto „Thunder“ prieš Hiustono „Rockets“
Data: 2020 m. Sausio 20 d., Pirmadienis
Laikas: 17:00 val
Renginio vieta: „Toyota Center“
Pasirinkimai: „Houston Rockets“ –6,5 „1XBet“
Azijos handikapas: -6,5 „1xBet“

„Oklahoma City Thunder“ įveikė „Portland Trail Blazers“ rezultatu 119-106 ir dabar perims „Houston Rockets“. „Thunder“ laimėjo dvejas iš pastarųjų penkerių žaidimų, o Vakarų konferencijoje jie yra septintieji. „Thunder“ per rungtynes ​​vidutiniškai naudoja 109,4, iš lauko šaudo 46,6 proc., O iš trijų – 34,4 proc. „Thunder“ komanda turėjo penkis žaidėjus, taškus skaičiuojančius dvigubais skaičiais, vadovaujamais Shai Gilgeus-Alexanderio. Jis vidutiniškai rinko 20 taškų per rungtynes, gaudamas 5,8 atkovoto kamuolio ir 3,1 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo tarpu Hjustono „Rockets“ patyrė tris tiesioginius pralaimėjimus ir tikisi sustabdyti blogą sėkmę. Hjustonas yra šeštoji Vakarų konferencijoje ir 14–6 jų namų aikštėje šį sezoną. Hiustonas vidutiniškai siekia 118,7 taško: 45,2 proc. Nuo grindų ir 34,8 proc. Iš trijų. „Rockets“ komandai vadovauja Jamesas Hardenas, kuris per rungtynes ​​vidutiniškai renka 37,1 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 7,4 rezultatyvaus perdavimo. Šeši „Rockets“ žaidėjai pelnė dviženklį skaičių.

Prognozuodamas šį mačą Hiustono „Rockets“ yra geriau nei „Thunder“. Jie galėjo būti trijuose tiesioginiuose pralaimėjimuose. Vis dėlto statistikos ir žaidėjų atžvilgiu jie yra geresni nei „Thunder“, be to, jų laimėjimo procentas yra didesnis namų žaidime. „Thunder“ gynyba yra stipri, tačiau „Rockets“ yra stipresni, kai patenka į puolimą.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]