NBA-Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelikany Podgląd, prognozy i typy

Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelicans
Data: wtorek, 4 lutego 2020 r
Czas: 19:35 EST
Miejsce: Smoothie King Center, Nowy Orlean
Typy: Milwaukee Bucks -6,5 w 1xbet
Handicap azjatycki: -6,5 w 1xbet

Milwaukee Bucks pojedzie do Smoothie King Center, aby zmierzyć się z pelikanami we wtorek wieczorem. Milwaukee nie wygrał w zeszłym tygodniu nad Słońcami 129-108. Przeciwko dolcom, po pokonaniu przez Denver w piątek wieczorem i odzyskaniu sił przeciwko Słońcom Feniksa, dolary znajdują się 49,5 procent od pola. Giannis Antetokounmpo poprowadził Milwaukee z 30 punktami, zbiorem 13,1 i 5,8 asystą w tym sezonie. The Bucks są moim celem w drużynie w wysokości 48,4 procent w tym sezonie. Czwarty na trzy, dający 13,9 procent na konkurs, George Hill doznał kontuzji ścięgna podkolanowego i nie mógł rozegrać kilku meczów.

Tymczasem pelikany z Nowego Orleanu miały trzy proste zwycięstwa przed przegraną w Houston Rockets. Pelikany mają 11,5 miejsca za Houston na pierwsze miejsce; Zajmują 12. miejsce w obrazie playoff Konferencji Zachodniej, Pelikany zajmują szóste miejsce w lidze pod względem przewagi punktowej ze średnią 115,1 punktu na mecz w tym sezonie. Szósty pod względem zbierania, średnio 46,4 planszy na konkurs, a ósmy pomaga średnio 25,7 procent na mecz. Brandon Ingram prowadzi Pelikany średnio 24,9 punktów, 6,4 zbiórek i 4,3 asyst na mecz.

W tej grze Bucks mają przewagę nad Pelikanami, ponieważ Pelikany nie mogą zatrzymać ataku Milwaukee, więc w tym meczu jestem po stronie Milwaukee.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]