NBA-Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelicans Попередній перегляд, прогнозування та вибір

Мілуокі Бакс проти перуканів Нового Орлеана
Дата: вівторок, 4 лютого 2020 року
Час: 19:35 EST
Місце проведення: Кінг-центр Smoothie, Новий Орлеан
Вибір: Мілуокі Бакс -6,5 в 1xbet
Азіатський гандикап: -6,5 в 1xbet

Баки в Мілуокі попрямують до Центру королів коктейлів, щоб зіткнутися з пеліканами у вівторок вночі. Милуокі не виграв Сонця 129-108 минулого тижня. Проти Баксів, після поразки від Денвера в п’ятницю ввечері та відновлення проти Фенікс-Сонця, Бакс знаходиться на 49,5 відсотка від поля. Giannis Antetokounmpo вивів Мілуокі з 30 очками, 13,1 підборами та 5,8 передач у цьому сезоні. Баки – це моя польова мета 48,4 відсотка як команда цього сезону. Четвертий з трьох, що давали 13,9 відсотка за змагання, Джордж Хілл отримав травму підколінного суглоба і не зміг зіграти кілька ігор.

Тим часом, “Нові Орлеанські пелікани” мали три прямі перемоги, перш ніж програти “Х’юстонським ракетам”. “Пелікани” на 11,5 матчів відстають від Х’юстона на перше місце; вони займають 12 місце в картині плей-офф Західної конференції, пелікани займають шосте місце в лізі за рахунок правопорушень із середнім показником 115,1 балів за гру в цьому сезоні. Шосте місце у відскоку, в середньому 46,4 дошки за змагання, і восьме за допомогою передачі в середньому 25,7 відсотка за гру. Брендон Інграм веде за “Пеліканами”, в середньому 24,9 очка, 6,4 підбирання та 4,3 передачі за гру.

У цій грі Баки мають перевагу перед пеліканами, оскільки пелікани не можуть зупинити атаку Мілуокі, тому в цьому матчі я перебуваю на стороні Мілуокі.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]