NBA-Miami Heat vs Brooklyn Nets Podgląd, prognozy i typy

Miami Heat vs Brooklyn Nets
Data: piątek, 10 stycznia 2020 r. ET
Czas: 19:00 ET
Miejsce: Barclay Center
Typy: Miami Heat Bet na 1XBET
Handicap azjatycki: Miami Heat -3,5 w Betwinner

Miami Heat i Brooklyn Nets zmierzą się w piątek. Heat przewodzi dywizji południowo-wschodniej. The Heat wygrali osiem z ostatnich dziesięciu gier, co plasuje ich na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. Upał zdobywa 111,4 punktu, a oni są na drugim miejscu z trzema z 37,8 procent. Zespół Miami Heat ma graczy, którzy zdobywają dwucyfrowe liczby pod wodzą Jimmy’ego Butlera, który wynosi średnio 20,2 punktu na mecz.

Tymczasem sieci brooklyńskie zajmują czwarte miejsce w rankingu Dywizji Atlantyckiej i ósme w Konferencji Wschodniej. Straż Kyrie Irving nadal nie może grać z powodu kontuzji barku i nie ma harmonogramu jego powrotu. Siatki osiągnęły średnią 109,6 punktów i wystrzeliły 43, o 7 procent z podłogi i 32,8 procent z trzech. Sieci są prowadzone przez Spencera Dinwiddie, który uzyskał średnio 22,4 punktu na mecz z 5,4 zbiórek i 6,2 asyst w tym sezonie.

Przewiduję, że w tym meczu drużyna Miami Heat ma zdrowszy grafik niż Nets. Drużyna Heat jest w fazie gry, podczas gdy sieci cierpią z powodu kontuzji gracza. Gracz ławki Heat jest głębszy niż sieci i ma więcej solidnych żółtodziobów w porównaniu do sieci.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]