„NBA-Miami Heat“ prieš „Brooklyn Nets“ peržiūra, numatymas ir pasirinkimas

„Miami Heat“ prieš „Brooklyn Nets“
Data: 2020 m. Sausio 10 d., Penktadienis, ET
Laikas: 7:00 val. ET
Renginio vieta: „Barclay Center“
Pasirinkite: Majamio „Heat“ statymas 1XBET
Azijos handikapas: Majamis „Heat“ -3,5 „Betwinner“

„Miami Heat“ ir „Brooklyn Nets“ ekipos kovos penktadienį. „Heat“ pirmauja Pietryčių divizione. „Heat“ laimėjo aštuonerias iš pastarųjų dešimties žaidimų ir užėmė antrąją vietą Rytų konferencijoje. „Heat“ renka 111,4 taško, o jie yra antri su 37,8 proc. „Miami Heat“ komandoje yra žaidėjai, skaičiuojantys dviženklį skaičių, vadovaujami Jimmy Butlerio, kuris per rungtynes ​​vidutiniškai renka 20,2 taško.

Tuo tarpu Bruklino „Nets“ yra ketvirta Atlanto diviziono pozicijoje ir aštunta Rytų konferencijoje. Gynėjas Kyrie Irvingas vis dar negali žaisti dėl peties traumos, o jo grįžimo laiko grafikas nėra. „Nets“ vidutiniškai rinko 109,6 taško ir išmetė 43, o7 procentus nuo grindų, 32,8 procento iš trijų. „Nets“ vadovauja Spenceris Dinwiddie, kuris šį sezoną vidutiniškai rinko po 22,4 taško per 5,4 atkovoto kamuolio ir 6,2 rezultatyvaus perdavimo.

Mano prognozė šioms rungtynėms yra tai, kad Majamio „Heat“ komanda yra sveikesnė nei „Nets“. „Heat“ komanda žaidžia pagreitį, o tinklai kenčia nuo žaidėjų traumų. „Heat“ komandos žaidėjas yra nuožmesnis nei „Tinklai“ ir turi tvirtesnį naujoką nei „Tinklai“.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]