NBA-Denveri Nuggets vs New Orleans Pelicans eelvaade, ennustamine ja valikud

NBA-Denveri Nuggets vs New Orleans Pelicans
Kuupäev: kolmapäev, 24. jaanuar 2020
Aeg: 20:00 ET
Toimumiskoht: Smoothie Kingi keskus, New Orleans
Valikud: Denver Nuggets +3.5 in 1XBet
Aasia händikäp: +3,5 panus 1XBetis

Denver Nuggets on kolmapäeval kaotamas Houston Rocketsi vastu. Neil on rekord 30–14 ja läänes neljas. Nuggetsil on probleeme selliste mängijate vigastustega nagu Paul Millsap, Jamal Murray ja 2019. aasta eelnõus valitud Bol Bol. Jokic tegi ka kolmekordse topelt19 punkti 10 abistamist Houstoni vastu 12 lauapalli, millest ei piisanud, kuna mõned nende mängijad ei andnud meeskonnale palju abi. Nuggetsil on raske oma mängijaid oma mängule kaotada.

Vahepeal on New Orleansi pelikanitel midagi rõõmustada, et Zion Williamson naaseb mängu, kuid nad langesid ka San Antonio Spursi vastu kolmapäeval 121-117. Zion viskas 18 minutiga 22 punkti. Pelikanid olid viimases viies mängus 2-3 ja kodus kokku 8-14. Brandon Ingram on Pelicansi juhtiv väravakütt, kes kogub 34,7 minutiga mängu kohta keskmiselt 25,5 punkti.

Denver on nende maanteemängus 13-8, samal ajal kui pelikanid on kodus 8-14. See võitlus näitab, et Pelikani meeskond on tervislikum. Siiski ei suuda nad alahinnata Denveri võimet pingutada vaatamata mängija vigastustele ja jäävad läänes neljandale kohale. Pelicansil on palju käivet ja lohakaid mänge, mis võiks olla Nuggetsile eeliseks. Minu ennustus on, et Denver on Pelikanide ainus võit.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]