NBA-Denver Nuggets vs New Orleans Pelikany Podgląd, prognozy i typy

NBA-Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans
Data: środa, 24 stycznia 2020 r
Czas: 20:00 ET
Miejsce: Smoothie King Center, Nowy Orlean
Wybór: Denver Nuggets +3,5 w 1XBet
Handicap azjatycki: zakład +3,5 na 1XBet

Bryłki Denver odbędą stratę w Houston Rockets w środę. Mają rekord 30-14 i czwarty na Zachodzie. Bryłki mają problemy z obrażeniami zawodników, takimi jak Paul Millsap, Jamal Murray i Bol Bol. Jokic również potroił podwójnie 19 punktów 10 asyst 12 zbiórek przeciwko Houston, co nie wystarczyło, ponieważ niektórzy z ich zawodników nie udzielili dużej pomocy zespołowi. Bryłkom trudno jest stracić początkujących graczy.

Tymczasem pelikany z Nowego Orleanu mają coś do kibicowania Zionowi Williamsonowi wraca do gry, ale w środę 121-117 padły także w San Antonio Spurs. Zion zdobył 22 punkty w 18 minut. Pelikany były 2-3 w ostatnich pięciu meczach i ogólnie 8-14 w domu. Brandon Ingram jest najlepszym strzelcem Pelikanów, uzyskując średnio 25,5 punktu w 34,7 minuty na mecz.

Denver ma 13-8 lat w swojej grze szosowej, a pelikany mają 8-14 lat u siebie. Ta walka pokazuje, że zespół Pelikana jest zdrowszy. Nie są jednak w stanie nie docenić zdolności Denver do walki pomimo kontuzji gracza i pozostają na czwartym miejscu na Zachodzie. Pelikany mają wiele obrotów i niechlujstwa, które mogą być zaletą dla samorodków. Przewiduję, że Denver będzie jedyną wygraną nad Pelikanami.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]