NBA-Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans Попередній перегляд, прогноз та вибір

NBA-Denver Nuggets проти перуканів Нового Орлеана
Дата: середа, 24 січня 2020 року
Час: 20:00 ET
Місце проведення: Кінг-центр Smoothie, Новий Орлеан
Вибір: Denver Nuggets +3,5 в 1XBet
Азіатський гандикап: +3,5 ставка на 1XBet

“Денверські самородки” втрачають Х’юстонські ракети в середу. Вони мають рекорд 30-14 і четвертий на Заході. У Наггетів виникають проблеми з травмами гравців, як Пол Міллсап, Джамал Мюррей та чернетка підбору Бол Бол. Джокіч також зробив потрійний подвійний19 очок 10 асистентів 12 підйомів проти Х’юстона, що було недостатньо, оскільки деякі їх гравці не надавали великої допомоги команді. Самородки важко втрачають своїх початкових гравців у свою гру.

Тим часом у “Нових Орлеанських пеліканів” є чим підбадьорити Сіона Вільямсона повертається до гри, але вони також потрапили до “Сан-Антоніо-шпори” у середу 121-117. Сіон за 18 хвилин набрав 22 очки. У останніх п’яти матчах пелікани були 2-3, а вдома загалом 8-14. Брендон Інграм – провідний бомбардир “Пеліканів”, що набирає 25,5 бала за 34,7 хвилини за гру.

У Денвері 13-8 у своїй дорожній грі, тоді як пелікани вдома 8-14. Цей поєдинок показує, що команда “Пелікан” здоровіша. Однак вони не в змозі недооцінити здатність Денвера боротися, незважаючи на травми гравців, і залишаються на четвертому місці на Заході. У пеліканів багато поворотів та неохайних ігор, які можуть бути перевагою самородків. Мій прогноз полягає в тому, що Денвер стане єдиною перемогою над Пеліканами.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]