„NBA-Denver Nuggets“ prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ peržiūra, numatymas ir pasirinkimai

NBA-Denverio „Nuggets“ prieš Naujojo Orleano „Pelicans“
Data: 2020 m. Sausio 24 d., Trečiadienis
Laikas: 8:00 val. ET
Renginio vieta: „Smoothie King Center“, Naujasis Orleanas
Pasirinkimai: „Denver Nuggets“ +3,5 „1XBet“
Azijos handikapas: +3,5 statymas „1XBet“

Denverio „Nuggets“ trečiadienį pralaimės „Houston Rockets“. Jų rekordas siekia 30–14 ir ketvirtas Vakaruose. „Nuggets“ turi problemų dėl žaidėjų traumų, pavyzdžiui, Paulo Millsapo, Jamalo Murray’o ir 2019 m. Jokicas taip pat padarė trigubą dvigubą19 taškų – 10 rezultatyvių perdavimų prieš 12 atšokusių kamuolių prieš Hiustoną – to nepakako, nes kai kurie jų žaidėjai komandai neteikė daug pagalbos. „Nuggets“ sunkiai praranda savo žaidimus pradedančius žaidėjus.

Tuo tarpu Naujojo Orleano „Pelicans“ turi ką nudžiuginti. Zionas Williamsonas grįžta žaisti, tačiau jie taip pat pateko į „San Antonio Spurs“ trečiadienį 121–117. „Zion“ per 18 minučių pelnė 22 taškus. „Pelicans“ buvo 2-3 per paskutines penkerias rungtynes ​​ir 8–14 namuose. Brandonas Ingramas yra pagrindinis „Pelicans“ žaidėjas, per vidutiniškai 25,5 taško per 34,7 minutes per rungtynes.

Denveris yra 13-8 žaidėjas, o „Pelicans“ namuose 8-14. Ši kova rodo, kad „Pelican“ komanda yra sveikesnė. Tačiau jie nesugeba nuvertinti Denverio galimybių kovoti nepaisant žaidėjų traumų ir išlieka ketvirtoje Vakarų vietoje. „Pelicans“ turi daug apyvartų ir apmaudžių žaidimų, kurie galėtų būti „Nuggets“ pranašumas. Aš prognozuoju, kad Denveris bus vienintelis laimėjimas prieš „Pelicans“.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]