NBA-Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers Preview, przewidywania i typy

Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers
Data: piątek, 17 stycznia 2020 r
Czas: 19:05 EST
Miejsce: Wells Fargo Center, Filadelfia
Handicap azjatycki: -7,5 w 1xbet
Typy: Filadelfia -7,5 w 1xbet

Chicago Bulls i Philadelphia 76ers spotkają się w piątek wieczorem w Wells Fargo Center w Filadelfii

Byki są w drodze i pojadą do Filadelfii po pokonaniu zwycięstwa Czarodziejów 115-106 w meczu u siebie w środę wieczorem. Z Bullami na trzecim miejscu i remisiem w Dywizji Centralnej, Zach Lavine prowadził swoją drużynę z 30 punktami i siedmioma zbiorami oraz siedmioma asystami w pokonaniu Czarodziejów. Byki zajmują 25. miejsce w lidze, jeśli chodzi o przestępstwo w tym sezonie. Średnio wynoszą one 106 punktów na mecz, podczas gdy Bulls zajmują 10. pozycję w lidze w obronie, co daje 107,7 punktów na konkurs. W tym roku Lavine osiąga średnio 24,6 punktu na mecz, Bulls potrzebuje wsparcia ze strony gracza, aby nadążyć za rywalami z Filadelfii, takimi jak Otto Porter Jr., uzyskując średnio 11,2 punktu i 9,9 zbiórek. I Thaddeus Young wnosi 9,1 punktów na mecz.

Tymczasem Filadelfia wraca do akcji po pokonaniu Brooklyn Nets, trzeciej w Filadelfii w Dywizji Atlantyckiej i szóstej w Konferencji Wschodniej. 76ers zajmuje 20. miejsce w lidze pod względem ofensywy, osiągając w tym roku średnią 109,1 punktu na mecz. Zajmują szóste miejsce w obronie, dając 105,7 punktów na konkurs, Joel Embiid prowadzi drużynę Filadelfii ze średnią 23,4 punktu, 12,3 zbiórek i 3,3 asyst na mecz. W tym samym czasie Ben Simmons ma średnio 15,3 punktów, 7,6 zbiórek, 8,4 asyst i 2,2 kradzieży w grze. Filadelfia zajmuje ósme miejsce w bramce procentowej, z 46,9 procentem na boisku. Tymczasem Embiid przechodzi operację rozdartego więzadła na palec i oczekuje się, że opuści kilka tygodni.

Przewiduję, że w tej walce Filadelfia będzie w stanie wygrać więcej niż Bulls, nawet bez Joela Embiida z graczami, którzy mogą wnieść duży wkład w 76ers, czego brakuje Chicago Bulls. Filadelfia jest solidna w domowej grze, ponieważ Bulls szukają graczy, którzy mogą pomóc drużynie.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]