NBA-Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers Попередній перегляд, прогноз та вибір

Чикаго Буллз – Філадельфія 76ers
Дата: 17 січня 2020 р
Час: 19:05 EST
Місце проведення: Центр Wells Fargo, Філадельфія
Азіатський гандикап: -7,5 в 1xbet
Вибір: Філадельфія -7,5 в 1xbet

Chicago Bulls та Philadelphia 76ers зустрінуться ввечері в п’ятницю в центрі Wells Fargo, Філадельфія

Бики виїжджають у дорогу і вирушать до Філадельфії після того, як в середу ввечері в домашній грі здобули перемогу над Wizards 115-106. З “Биками” в третьому і нічиєю в Центральному дивізіоні Зак Лавін вів свою команду з 30 очками і семи підборами і семи передачами, щоб перемогти “Чарівників”. “Бики” займають 25 місце в лізі, якщо мова йде про правопорушення в цьому сезоні. Вони в середньому складають 106 очок за гру, тоді як Бики займають 10 місце в лізі за захистом, набираючи 107,7 балів за змагання. У цьому році Lavine в середньому складе 24,6 очка за гру, “Биковим” знадобиться підтримка гравців, щоб не відставати від таких суперників у філадельфії, як Отто Портер-молодший, в середньому 11,2 очка та 9,9 підбирань. І Тадеус Янг, вносячи 9,1 очка за гру.

Тим часом Філадельфія повертається в дію після перемоги над Бруклінською мережею, Філадельфія третьою в Атлантичному дивізіоні та шостою в Східній конференції. 76ers займає 20 місце в лізі за правопорушення, в середньому 109,1 очка за гру цього року. Вони зайняли шосте місце в захисті, набравши 105,7 очок за змагання, Джоел Ембіід лідирує в команді Філадельфії, в середньому 23,4 очка, 12,3 підбирання та 3,3 передачі за гру. У той же час Бен Сіммонс в середньому набирає 15,3 очка, 7,6 підбирання та 8,4 передачі та 2,2 крадіжки в грі. Філадельфія посідає восьме місце за відсотковою ціллю поля, із 46,9 відсотками поля. Тим часом Ембіід перенесла операцію на розірваній зв’язці пальця і, як очікується, пропустить кілька тижнів.

Моє передбачення в цій боротьбі полягає в тому, що Філадельфія зможе виграти більше, ніж “Бики”, навіть без Джоела Ембіда, який має гравців, які можуть зробити великий внесок у “76ers”, а це не вистачає “Чикаго Булам”. Філадельфія є надійною в домашній грі, коли “Бики” шукають гравців, які можуть додати допомогу своїй команді.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]