Milwaukee Bucks VS Los Angeles Clippers NBA eelvaade, ennustus ja valik

Milwaukee Bucks (5-2) vs Los Angeles Clippiers (5-2)
Kuupäev: 6. november 2019
Aeg: 10:05 PM ET
Koht: Staples, Center, Los Angeles, CA
Valik: Los Angeles Clippers võidab! panustada 1xbet

Milwaukee Bucks

Milwaukee Bucksil on sel hooajal hea algus, nagu ka eelmisel regulaarsel hooajal. Nad olid kodus 2-1 ja teel 3-1, lisaks õnnestus neil ka kolm otse võita, et meeskond hea seisuni seada. Bucks kaalub 121 ppg ja on liigas teisel kohal, jõudes tänavu ühe ründava meeskonnana viie parima hulka. Brogdon lahkus meeskonnast koosseisu tasuta agentuuri kaudu. Bucks ‘, lisades Robin Lopez, Wes Matthews, Kyle Korver, et aidata Giannis Antetokounmpo oma meeskonda tõsta. MVP valitsev Giannis Antetokounmpo on keskmiselt 27,7 ppg 7,4 apg ja 14 rpg. Antetokounmpo tegi esmaspäeval Minesota vastu double-double 34 punkti ja 15 lauapalliga.

Los Angeles Clippers

Clippers on tänavu NBA tiitli säravaim kandidaat. Nad seisavad 5-2 kuni Milwaukee Bucksini, Clippers on koduväljakul 1-2 maanteel 4-0. Kawhi Leonard viskas nende viimases mängus Utah Jazzi vastu 30 punkti ja kuus lauapalli. Finaali MVP oli keskmiselt 29,3 ppg, 5,7 APG ja 7,3 RPG.

Ennustamine

Kahe meeskonna vahel on oodata head mängu, kui Leonard ja Antetokounmpo peavad idafinaalis vastamisi playoffides. Kui Kawhi lukustaks Antetokounmpo väljaku kaitsmisele, nagu nad tegid NBA ECF-is, oleks see Toronto võitmiseks Milwaukee vastu võti. Giannise võimalused on tema 3-punkti laskuritele avatud. Bucks on keskmiselt 44 3 mängu kohta, moodustades 35,2% ajast. Bucks on NBA-s keskmiselt 121,3 ppg, teine ​​Clippers aga 107,3 ​​ppg. Clippers on aga kõva meeskond, sest nad on üks tuntumaid kaitsemeeskondi. Leonard ja Lou Williams olid mõlemad keskmiselt 20 ppg, Montrezl Harell aga keskmiselt 19,3 ppg. Neil kahel meeskonnal on kena võidurida, mida me teame nii kaitsvat, kuid loodame, et Clippers kaitseb oma koduväljakut Milwaukee Bucksi vastu.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]