Сан-Антоніо Спурс – Даллас Маверикс – попередній перегляд НБА, прогнози і результати

“Сан-Антоніо Шпорс” (5-8) проти “Даллас Маверикс” (7-5)
Дата: понеділок 18 листопада 2019 року
Час: 20:30 (EST)
Місце проведення: Центр Американських Авіаліній Даллас, Техас
Вибір: Dallas Mavericks 1,59 ставка на 1XBet

Команда “Сан-Антоніо-Шпори” шукає спосіб запобігти втратній смузі. Портленд Трейл Блейзерс переміг їх у неділю з рахунком 121-116; у понеділок “шпори” зіткнуться з державним суперником “Даллас Маверикс”.

Шпорами керує Демар Дерозан, який в середньому складає 19,8 очок за гру, а також є лідером за результатами трей Лайлз, в середньому 4,8 за гру, піднімаючи 7,9 за гру. Сім гравців “шпорів” в середньому використовують двозначні цифри, щоб допомогти команді.

Даллас хоче запевнити другу перемогу в понеділок проти “шпорів”. “Маверикс” переміг захисника “Торонто Рапторсс” з рахунком 110-102, а Лука Дончич набрав 26 очок і 15 підбирань. Дончич додав сім штрафних кидків у четвертій чверті, щоб підняти мавців проти Торонто Раптори, що дало їм перевагу 7-5.

Дончич лідирував у забиванні, передачі та відскоку для Далласа в середньому на 28,5 очка, 10,7 підбирання та 9,1 передачі за гру. Kristaps Porzingis був другим за очками, в середньому 18,8 балів за гру, і блокував постріли в середньому 2,4 за гру. Четверо гравців Mavs забили двозначні цифри.

Мій прогноз на цей матч полягає в тому, що Dallas Mavericks виграє і покриє ATS, який вони зробили в своїх останніх іграх. Шпори Сан-Антоніо боролися і зазнали п’ять прямих поразок і не змогли покрити ОВС у 4 з п’яти своїх матчів.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]