НБА-Філадельфія 76ers проти Атланти Хокс, попередній перегляд, прогнозування та вибір

Філадельфія 76ers проти Атланти Хокс
Дата: четвер, 30 січня 2020 року
Час: 19:35 EST
Місце проведення: Philips Arena, Атланта
Вибір: Філадельфія 76ers в 1XBet
Азіатський гандикап: -7,5 в 1XBet

Philadelphia 76ers шукають чергову перемогу, щоб піднятися до турнірної позиції і намагатимуться перемогти “Атланта Хоукс” як трамплін до своєї третьої прямої перемоги у четвер ввечері. Шестерки заробляли перемогу назад до “Голден Стейт Уорріорс” та “Лос-Анджелес Лейкерс”. В черговий раз вони спробують продовжити цю перемогу над Хоуками, що призвело до невдалої втрати 130-114 Toronto Raptors. Повернувшись до гри, Джоел Ембіід набрав 24 очки, одягнувши майку під номером 24 на згадку про пізню легенду НБА Кобі Брайанта. Sixers виграли шість із своїх останніх семи ігор, включаючи перемогу за спиною за «Голден Стейт Уоріорс і Лейкерс». Шестери не грали добре у правопорушенні, але повернення Ембіді – це відмінна річ для команди.

Тим часом “Атланта Хоукс” боролася в образі та захисті, і тепер шукає свій правильний ритм для команди. Якщо Трі Янг і Джон Коллінз не працюватимуть для Хокс, вони заїдуть занадто далеко, щоб виграти проти “Шестерсів”, а інше – як вони зупинять “Сільдерс”, коли справа доходить до оборони, особливо, і Джоел Ембійд буде грати за “Сільдерс”. Поточна травма Джабарі Паркера справила значний вплив на Яструбів.

На мій прогноз, перевагу в цьому поєдинку мають “шестерки”, особливо Ембіід знову в грі, а Джабарі Паркер з Хоксів отримав травму. Я в цьому матчі на Філадельфії 76ers.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]