НБА-Сан-Антоніо Шпорс проти Нового Орлеана Пелікани попередній перегляд, прогноз та вибір

“Сан-Антоніо Шпорс” проти “Пелікан Нового Орлеана”
Дата: середа, 22 січня 2020 року
Час: 21:30 ET
Місце проведення: Кінг-центр Smoothie, Новий Орлеан
Вибір: Сан-Антоніо Шпори -3,5 в 1XBet
Азіатський гандикап: -3,5 ставка на 1XBet

Команда “шпорів” видужала після побиття вдома “Маямі” 107-102 минулої неділі. Тандем Шпори ДеМар ДеРозан мав 20 очок, а ЛаМаркус Олдрідж мав 21 очко, щоб зламати імпульс Тепла. Патті Міллс та Марку Белінеллі поєднувались за 30 очок з лавки. Колишній Raptors Toronto DeRozan набирає в середньому 27,2 бала при 59 відсотках за стрілянину з поля, тоді як Олдрідж складає в середньому 19,0 очок при 50,7 відсотках стрільби.

Пелікани зіткнуться зі “шпорами” з поверненням Сіона Вільямсона як головного загального вибору чернетки НБА на 2019 рік, що є важливою для пеліканів, оскільки Брендон Інграм приводить до того, що “Пелікани” становлять 25,6 балів за гру.

Мій прогноз на цей матч – “Шпори” йдуть додому з виграшю, “Шпори” мають двох здорових суперзірок та двох гравців на лавці, які можуть забити на корті за свою команду, порівняно з пеліканами, які зазнали певних травм гравців, таких як Окафор, Дрю Холідей та Дж. Дж. Редік цих гравців є важливим фактором допомоги пеліканам, але як вони можуть це зробити, коли вони не на корті. Це легка перемога для команди “шпорів”.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]