НБА-Оклахома Сіті Грім проти Х’юстон Рокетс Попередній перегляд, прогноз та вибір

Оклахома Сіті Грім – Х’юстон Ракетс
Дата: понеділок, 20 січня 2020 року
Час: 17:00 Et
Місце проведення: Toyota Center
Обирає: Х’юстонські ракети -6,5 в 1XBet
Азіатський гандикап: -6,5 в 1xBet

Оклахома-Сіті Грім перемогла Портленд-Трейл Блейзерс з рахунком 119-106 і тепер візьме на себе Х’юстонські ракети. Грім виграв дві останні п’ять своїх ігор, і вони є сьомими у Західній конференції. Грім в середньому складає 109,4 за гру, стріляючи з поля 46,6 відсотка, а з трьох – 34,4 відсотка. У команді Грім було п’ятеро гравців, які забивали подвійні цифри під керівництвом Шая Гілгеус-Олександра, який в середньому становив 20 очок за гру, 5,8 підбирань та 3,1 передачі за гру.

Тим часом Х’юстонські ракети зазнали трьох прямих поразок і сподіваються зупинити невдачу. Х’юстон є шостим у Західній конференції та 14-6 у їхньому домашньому дворі в цьому сезоні. Х’юстон набирає в середньому 118,7 балів, 45,2 відсотка від підлоги і 34,8 відсотка з трьох. Ракетами керує Джеймс Гарден, який в середньому становить 37,1 очка за гру, 6,2 підбирання та 7,4 передачі. Шість із гравців «Ракетки» забили двозначні цифри.

За моїм прогнозом цього поєдинку, Х’юстонські ракети краще, ніж Грім. Вони могли бути в трьох прямих поразках. Все ж, що стосується статистики та гравців, вони кращі за Грім, плюс їх виграшний відсоток вище в домашній грі. Захист грому сильний, але Ракети сильніші, коли потрапляють у правопорушення.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]