NBA-San Antonio Spurs vs Preview, predpoveď a výber New Orleans Pelicans

San Antonio Spurs vs New Orleans Pelicans
Dátum: streda 22. januára 2020
Čas: 21:30 ET
Miesto konania: Smoothie King Center, New Orleans
Výber: San Antonio Spurs -3,5 v 1XBet
Asian Handicap: -3,5 stávka na 1XBet

Tím Spurs ‘sa zotavil po tom, čo minulú nedeľu porazil Miami Heat doma 107 – 102. Spurs tandem DeMar DeRozan mal 20 bodov a LaMarcus Aldridge mal 21 bodov, aby prelomil Heatovu rýchlosť. Patty Mills a Marcu Belinelli kombinovali za 30 bodov z lavičky. Bývalý Toronto Raptors DeRozan má v priemere 27,2 bodu s 59 percentami na streľbu z poľa, zatiaľ čo Aldridge má v priemere 19,0 bodov s 50,7 percentami streľby.

Pelikáni budú čeliť Spurs s návratom Zion Williamson ako najlepší celkový výber z roku 2019 NBA Draft, míľnik pre Pelicans ako Brandon Ingram vedie Pelicans v priemere 25,6 bodov za hru.

Moja predpoveď pre tento zápas je Spurs ísť domov s víťazstvom, Spurs majú dve zdravé superhviezdy a dvoch z hráčov na lavičke, ktorí môžu skóre na ihrisku pre svoj tím, v porovnaní s Pelicans, ktorí utrpeli zranenia hráčov, ako sú Okafor, Jrue Holiday a JJ. Redick títo hráči sú významným faktorom, ktorý pomáha Pelikánom, ale ako to môžu urobiť, keď nie sú na kurte. Je to jednoduché víťazstvo pre tím Spurs.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]