NBA-Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks Náhľad, predpoveď a výber

Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks
Dátum: štvrtok 30. januára 2020
Čas: 19:35 EST
Miesto konania: Philips Arena, Atlanta
Výber: Philadelphia 76ers v 1XBet
Ázijské postihnutie: -7,5 v 1XBet

Philadelphia 76ers hľadá ďalšiu výhru, ktorá sa dostane na pozíciu, a vo štvrtok v noci sa pokúsi poraziť Atlanta Hawks ako odrazový mostík k ich tretej priamej výhre. Sixers získali víťazstvá back-to-back nad Golden State Warriors a Los Angeles Lakers. Opäť sa budú snažiť pokračovať v tomto víťazstve nad Hawkmi, ktorí spôsobujú stratu 130-114 na Toronto Raptors. Po návrate do hry Joel Embiid získal 24 bodov a na pamiatku neskorej legendy NBA Kobe Bryanta mal dres 24. Sixers získali šesť zo svojich posledných siedmich hier, vrátane víťazstiev back-to-back nad Golden State Warriors a Lakers. Sixers pri útoku nehral dobre, ale návrat Embiida je pre tím vynikajúcou vecou.

Medzitým The Atlanta Hawks zápasili s útokom a obranou a teraz hľadajú správny rytmus tímu. Ak Trae Young a John Collins nebudú pracovať pre Hawks, pôjdu príliš ďaleko na to, aby zvíťazili proti Sixers, a ďalšie je to, že zastavia Sixers, pokiaľ ide o obranu, najmä a Joel Embiid bude hrať za Sixers. Súčasné zranenie Jabari Parkera malo významný vplyv na Hawks.

Podľa mojej predpovede majú Sixers v tomto zápase výhodu, najmä a Embiid je späť v hre a Jabari Parker z Hawks je zranený. V tomto zápase som na Philadelphii 76ers.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]