NBA-Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans Náhľad, predpoveď a výber

NBA-Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans
Dátum: streda 24. januára 2020
Čas: 20:00 ET
Miesto konania: Smoothie King Center, New Orleans
Výber: Denver Nuggets +3,5 v 1XBet
Asian Handicap: +3.5 stávka na 1XBet

Denver Nuggets prichádzajú stratou na rakety Houston v stredu. Majú záznam 30-14 a štvrtý na Západe. Nugety majú problémy s zraneniami hráčov ako Paul Millsap, Jamal Murray a 201 Bol Dra Bol. Jokic tiež urobil trojitý double19 bod 10 asistuje 12 doskokov proti Houstonu, čo nestačilo, pretože niektorí z ich hráčov neposkytli tímu veľa pomoci. Nugety ťažko strácajú svojich začínajúcich hráčov v ich hre.

Medzitým sa New Orleans Pelicans môžu rozveseliť, Zion Williamson’s sa vracia do hry, ale v stredu 121-117 tiež padol na San Antonio Spurs. Zion dosiahol 18 bodov za 22 minút. Pelikáni boli vo svojich posledných piatich hrách 2 – 3 a celkovo 8 – 14 doma. Brandon Ingram je popredným strelcom Pelicans v priemere 25,5 bodov za 34,7 minút na zápas.

Denver má 13 – 8 rokov v cestnej hre, zatiaľ čo Pelikáni sú doma 8-14. Tento boj ukazuje, že tím Pelican je zdravší. Nedokážu však podceňovať Denverovu schopnosť bojovať napriek zraneniam hráčov a zostávajú na štvrtom mieste na Západe. Pelikáni majú veľa obratov a nedbalých hier, ktoré by mohli byť výhodou pre Nugety. Moja predpoveď je, že Denver bude jediným víťazstvom nad Pelicanom.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]