NBA-Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers Náhľad, predpoveď a výber

Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers
Date: piatok 17. januára 2020
Čas: 19:05 EST
Miesto konania: Wells Fargo Center, Philadelphia
Ázijské postihnutie: -7,5 v 1xbet
Výber: Philadelphia -7,5 v 1xbet

Chicago Bulls a Philadelphia 76ers sa stretnú v piatok večer v centre Wells Fargo vo Philadelphii

Býci sú na ceste a po víťazstve v domácej hre Streda v noci porazia Philadelphiu. S býkmi na treťom mieste a kravatou v centrálnej divízii, Zach Lavine viedol svoj tím s 30 bodmi a siedmimi doskokmi a siedmimi asistenciami, aby porazil čarodejníkov. Býk je 25. v lige, pokiaľ ide o trestný čin v tejto sezóne. V priemere sú 106 bodov na zápas, zatiaľ čo býci sú 10. v lige v obrane, čo dáva 107,7 bodov za súťaž. V tomto roku bude mať Lavine v priemere 24,6 bodov na zápas a bude potrebovať podporu niektorých hráčov, aby držala krok s protivníkmi Philadelphie, ako je napríklad Otto Porter Jr. A Thaddeus Young prispel 9,1 bodmi na hru.

Medzitým je Philadelphia späť v akcii po porážke Brooklynských sietí, Philadelphia tretia v atlantickej divízii a šiesty vo východnej konferencii. 76ers je 20. v lige v útoku, s priemerným priemerom 109,1 bodov na zápas v tomto roku. Sú šiesty v obrane vzdávajúc 105,7 bodov za súťaž, Joel Embiid vedie tím Philadelphie v priemere 23,4 bodov, 12,3 doskokov a 3,3 asistencií na zápas. V rovnakom čase Ben Simmons dosiahol v priemere 15,3 bodu, 7,6 doskokov a 8,4 asistencií a 2,2 kradne v hre. Philadelphia je na ôsmom mieste v percentuálnom góle, so 46,9 percenta z ihriska. Embiid sa medzitým podrobuje chirurgickému zákroku na jeho roztrhanom vaze na prst a očakáva sa, že vynechá niekoľko týždňov.

Moja predpoveď pre tento boj je, že Philadelphia bude schopná vyhrať viac ako býkov, dokonca aj bez toho, aby Joel Embiid mal hráčov, ktorí môžu veľkým prínosom pre 76ers, čo Chicago Chicago Bulls chýba. V domácich zápasoch Philadelphia hľadali hráči tímu Bulls tím, ktorý im môže pomôcť.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]