Sanantonio Spurs vs Dalasas Mavericks – NBA priekšskatījums, prognozes un izvēles

Sanantonio Spurs (5-8) pret Dalasas Mavericks (7-5)
Datums: pirmdiena, 2019. gada 18. novembris
Laiks: plkst. 8:30 (EST)
Norises vieta: American Airlines Center Dallas, TX
Izvēle: Dalasas Mavericks 1.59 likme uz 1XBet

Sanantonio Spurs komanda meklē veidu, kā novērst zaudējumu virkni. Portlendas Trail Blazers viņus svētdien pieveica ar rezultātu 121-116; pirmdien “Spurs” pretī stāsies valsts konkurenti Dalasas “Mavericks”.

“Spurs” vada Demārs DeRozāns, kurš vidēji spēlē gūst 19,8 punktus un ir arī līderis asistēšanā Treijam Līsam, vidēji spēlē 4,8 piespēles, bet atlecošais ir 7,9 vienā spēlē. Septiņi “Spurs” spēlētāji vidēji spēlē divciparu skaitli, lai palīdzētu komandai.

Dalasa vēlas nopelnīt otro uzvaru pirmdien pret “Spurs”. “Mavericks” sakāva aizstāvošo čempioni Toronto Raptors ar rezultātu 110-102, Luka Dončičam gūstot 26 punktus un 15 atlēkušās bumbas. Dončičs ceturtajā ceturtdaļā pievienoja septiņus bezmaksas metienus, lai paceltu mavus pret Toronto Raptors, kas viņiem deva 7-5 pārsvaru.

Dončičs bija Dalasas izlases vārtu guvums, rezultatīvs piespēle un atlecošā bumba, vidēji spēlē gūstot 28,5 punktus, 10,7 atlēkušās bumbas un 9,1 rezultatīvas piespēles. Kristaps Porzingis bija otrais pēc punktiem, vidēji spēlē gūstot 18,8 punktus, un bloķēja metienus, vidēji spēlē 2,4. Četri no Mavs spēlētājiem guva vārtus ar diviem cipariem.

Es ceru, ka šajā mačā Dalasas “Mavericks” uzvarēs un segs ATS, ko viņi ir izdarījuši pēdējās spēlēs. Sanantonio “Spurs” ir cīnījušies un piedzīvojuši piecas sakāves, un 4 no piecām spēlēm nespēja segt ATS.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]