NBA-Sanantonio Spurs vs New Orleans Pelicans priekšskatījums, pareģojumi un izlases

Sanantonio Spurs pret Ņūorleānas Pelicans
Datums: trešdiena, 2020. gada 22. janvāris
Laiks: 9:30 ET
Norises vieta: Smoothie King centrs, Ņūorleāna
Izvēle: Sanantonio Spurs -3,5 1XBet
Āzijas handikaps: -3,5 likme uz 1XBet

“Spurs” komanda atguvās pēc tam, kad pagājušajā svētdienā mājās ar 107-102 pārspēja Maiami “Heat”. Spurs tandēmā DeMar DeRozan bija 20 punkti, bet LaMarcus Aldridge bija 21 punkts, lai pārtrauktu Heat impulsu. Patty Mills un Marcu Belinelli kopā guva pa 30 punktiem no soliņa. Bijušais Toronto Raptors DeRozan vidēji spēlē gūst 27,2 punktus ar 59 procentiem no katras šaušanas no lauka, savukārt Aldridžs vidēji gūst 19,0 punktus ar 50,7 procentiem šauj.

Pelikāniem pretī stāsies Spurs ar Ziona Viljamsona atgriešanos kā 2019. gada NBA drafta labāko spēlētāju. Tas ir pagrieziena punkts pelikāņiem, jo ​​Brendons Ingrams Pelikāniem liek vidēji 25,6 punktus spēlē.

Mana prognoze šim mačam ir, ka Spurs dodas mājās ar uzvaru. Spurs ir divas veselīgas superzvaigznes un divi spēlētāji, kuri var spēlēt uz laukuma, kuri var gūt vārtus savas komandas labā, salīdzinot ar Pelicans, kuri guva dažus spēlētāju savainojumus, piemēram, Okafor, Jrue Holiday un JJ. Šie Redika spēlētāji ir nozīmīgs faktors, lai palīdzētu Pelikāniem, bet kā viņi to var izdarīt, kad neatrodas laukumā. Tā ir viegla uzvara Spurs komandai.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]