NBA-Maiami Heat vs Bruklinas Nets priekšskatījums, pareģošana un izlases

Maiami Heat pret Bruklinas Nets
Datums: piektdiena, 2020. gada 10. janvāris plkst. ET
Laiks: plkst. 19:00 ET
Norises vieta: Bārklaja centrs
Izvēle: Maiami Heat likme uz 1XBET
Āzijas handikaps: Maiami Heat -3,5 Betwinner

Piektdien pretī stāsies Maiami “Heat” un Bruklinas “Nets”. „Heat” vada dienvidaustrumu divīziju. “Heat” ir uzvarējuši astoņās no pēdējām desmit spēlēm, izvirzot viņus otrajā vietā Austrumu konferencē. „Heat” gūst 111,4 punktus, un viņi ir otrie ar trim ar 37,8 procentiem. Maiami “Heat” komandā ir spēlētāji, kas gūst divciparu skaitli Džimija Butlera vadībā, kurš vidēji spēlē gūst 20,2 punktus.

Tikmēr Bruklinas Nets ir ceturtā vieta Atlantijas divīzijas kopvērtējumā un astotā Austrumu konferencē. Aizsargs Kirijs Īrvings joprojām nespēj spēlēt pleca savainojuma dēļ, un viņa atgriešanās laika grafika nav. Nets vidēji guva 109,6 punktus un nošāva 43, o7 procentus no grīdas un 32,8 procentus no trim. Nets vadībā ir Špensers Dinvidijs, kurš šosezon vidēji spēlē guvis 22,4 punktus ar 5,4 atlēkušajām bumbām un 6,2 rezultatīvām piespēlēm.

Mana prognoze šim mačam ir tāda, ka Maiami “Heat” komandai ir veselīgāks saraksts nekā “Nets”. „Heat” komanda atrodas savas spēles tempā, kamēr tīkli cieš no spēlētāju traumām. Heat spēlētāju soliņš ir pamatīgāks nekā Nets, un, salīdzinot ar Nets, viņam ir stabilāki jaunie spēlētāji.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]