NBA-Jūtas Jazz vs Maiami Heat priekšskatījums, pareģojumi un izlases

Jūtas “Jazz” pret Maiami “Heat”
Datums: trešdiena, 2020. gada 12. februāris
Laiks: plkst. 8:30 EST
Norises vieta: Vivint Smart Home arēna, Soltleiksitija
Izvēle: Jūtas džezā -4,5 1xbet
Āzijas handikaps: -4,5 vienā xbet

Maiami “Heat” ceļos uz Jūtu pēc savas piektās izbraukuma spēles pēc pirmdien piedzīvotās sakāves ar “Golden State Warriors”. Džimijs Butlers spēlē atgriezās ar 21 punktu, bet Džejs Kroders labi spēlēja “Heat” labā ar vidēji 10 punktiem un 6,3 atlēkušajām bumbām, kamēr Bam Adebayo bija būtiska ietekme uz komandu ar trim. Double-double savās četrās spēlēs. „Heat” gūst 111.9 punktus un ir piektais kopvērtējumā, turot pretiniekus līdz 108.2 punktiem.

Jūtas “Jazz” priekšā stāsies Maiami “Heat” pēc tam, kad viņu ceļa spēlē tika pieveikta Dalasas “Mavericks”, kad Maiami viņus pagājušā gada decembrī pieveica ar rezultātu 107-104. “Jazz” ir piecas uzvaras iepriekšējās desmit spēlēs, Donovanam Mitčelam šajā sezonā ir stabila spēle, vidēji spēlē gūstot 24,3 punktus, “Jazz” šosezon vidēji gūstot 111,2 punktus, kas ir sešpadsmitie kopvērtējumā. Tas pretinieku tur ar 107,3 ​​punktiem, kas ir astotais.

Pēc manām prognozēm šī spēle ir pārāk tuvu, taču Džezam ir tikai maz priekšrocību, izņemot mājas laukumu. Miami Heat ir noguruši no dažiem pret ceļa braucienu spēli, un spēlētājam trūkst savainojumu, jo Jazz ir karsts, lai uzvarētu. Tātad šajā mačā ar Jūtas Jazz.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]