NBA-Filadelfijas 76ers vs Atlanta Hawks priekšskatījums, pareģošana un izlases

Filadelfijas 76ers vs Atlanta Hawks
Datums: ceturtdiena, 2020. gada 30. janvāris
Laiks: 7:35 EST
Norises vieta: Philips arēna, Atlanta
Izvēle: Philadelphia 76ers 1XBet
Āzijas handikaps: -7,5 1XBet

Philadelphia 76ers meklē vēl vienu uzvaru, lai paceltos uz starta vietu, un mēģinās pārspēt Atlantas Hawks kā pakāpienu uz viņu trešo taisno uzvaru ceturtdienas vakarā. “Sixers” nopelnīja uzvaras pret “Golden State Warriors” un Losandželosas “Lakers”. Vēlreiz viņi centīsies turpināt uzvaru pār “Hawks”, piedzīvojot viennozīmīgu zaudējumu Toronto Raptors ar 130-114. Džoels Embiids pēc atgriešanās spēlē guva 24 punktus, valkājot 24. krekla NBA leģendas Kobes Brianta piemiņai. “Sixers” ir uzvarējuši sešās no pēdējām septiņām spēlēm, ieskaitot uzvaras pret “Golden State Warriors” un “Lakers”. “Sixers” labi nespēlēja pārkāpumā, bet Embiīda atgriešanās ir lieliska lieta komandai.

Tikmēr Atlantas Hawks ir cīnījušies pārkāpumos un aizsardzībā, un tagad viņi meklē komandai pareizo ritmu. Ja Trae Youngs un Džons Kolinss nedarbosies “Hawks” labā, viņi iet pārāk tālu, lai uzvarētu pret “Sixers”, un vēl viens ir tas, kā viņi pārtrauks “Sixers”, ja runa ir par aizsardzību, jo īpaši un Džoels Embiids spēlēs “Sixers” labā. Džabari Pārkera pašreizējais savainojums ir ievērojami ietekmējis “Hawks”.

Pēc manām prognozēm, “Sixers” ir priekšrocība šajā mačā, it īpaši, un Embiid ir atkal spēlē, un Jabari Parker no Hawks ir ievainots. Šajā mačā esmu Filadelfijas 76ers komandā.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]