NBA-Denveras Nuggets vs New Orleans Pelicans priekšskatījums, pareģojumi un izlases

NBA-Denveras “Nuggets” pret Ņūorleānas “Pelicans”
Datums: trešdiena, 2020. gada 24. janvāris
Laiks: plkst. 20:00
Norises vieta: Smoothie King centrs, Ņūorleāna
Izvēle: Denver Nuggets +3.5 in 1XBet
Āzijas handikaps: +3,5 likme uz 1XBet

Denveras Nuggets trešdien piedzīvos zaudējumu Hjūstonas Rockets. Viņiem ir rekords 30-14 un ceturtais Rietumos. Nuggets ir problēmas ar spēlētāju traumām, piemēram, Pols Millsaps, Džamals Murejs un 2019. gada drafta pikaps Bol Bol. Jokiks arī guva trīskāršu double19 punktu 10 rezultatīvas piespēles pret Hjūstonu 12 atlēkušajās bumbās, ar ko nebija pietiekami, jo daži no viņu spēlētājiem nesniedza komandai lielu palīdzību. Nuggets ir grūti zaudēt sākuma spēlētājus savai spēlei.

Tikmēr Ņūorleānas Pelicans ir kaut kas, ar ko uzmundrināt Sionas Viljamsones atgriešanos spēlē, taču viņi trešdien nokrita arī uz Sanantonio Spurs. Ciāna 18 minūtēs guva 22 punktus. Pelikāņi bija 2-3 pēdējās piecās spēlēs un 8-14 mājās kopumā. Brendons Ingrams ir “Pelicans” galvenais vārtu guvējs, vidēji gūstot 25,5 punktus 34,7 minūtēs vienā spēlē.

Denverā viņu ceļa spēlē ir 13-8, kamēr pelikāņi ir mājās ar 8-14. Šī cīņa parāda, ka Pelikāna komanda ir veselīgāka. Tomēr viņi nespēj par zemu novērtēt Denveras spēju cīnīties par spīti spēlētāju savainojumiem un paliek ceturtajā vietā Rietumos. Pelikānos ir daudz apgrozījumu un aplamas spēles, kas varētu būt priekšrocība Nuggets. Es prognozēju, ka Denvere būs vienīgā uzvara pār Pelicans.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]