NBA-Čikāgas “Bulls vs Philadelphia 76ers” priekšskatījums, pareģošana un izlases

Čikāgas Bulls vs Filadelfijas 76ers
Datums: piektdien, 2020. gada 17. janvārī
Laiks: 7:05 EST
Norises vieta: Wells Fargo centrs, Filadelfija
Āzijas handikaps: -7,5 vienā xbet
Izlase: Filadelfija -7,5 1xbet

Čikāgas Bulls un Philadelphia 76ers tiksies piektdienas vakarā Wells Fargo centrā, Filadelfijā

Buļļi ir ceļā un dosies uz Filadelfiju pēc tam, kad trešdienas vakarā mājas spēlē uzvarēs Wizards 115-106. Ar Bulls trešo un neizšķirtu Centrālajā divīzijā Zahs Lavins vadīja savu komandu ar 30 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm, lai pieveiktu Wizards. Bulls ir 25. līgā, kad runa ir par pārkāpumu šajā sezonā. Viņi vidēji spēlē gūst 106 punktus, kamēr Bulls ir 10. līgā aizsardzībā, atsakoties no 107,7 punktiem katrā konkursā. Tā kā Lavine šogad vidēji spēlē gūst 24,6 punktus, Bulls būs nepieciešams zināms spēlētāju atbalsts, lai neatpaliktu no Filadelfijas konkurentiem, piemēram, Otto Porter Jr., vidēji gūstot 11,2 punktus un izcīnot 9,9 atlēkušās bumbas. Thaddeus Young – 9,1 punkts spēlē.

Tikmēr Filadelfija atkal darbojas pēc tam, kad pieveica Bruklinas Nets, Filadelfijas trešajā Atlantijas divīzijā un sesto Austrumu konferencē. 76ers ir 20. pozīcija visā līgā pārkāpumā, vidēji šajā gadā gūstot 109,1 punktu spēlē. Viņi ir sestie aizsardzībā, atsakoties no 105,7 punktiem vienā konkursā, Džoels Embiids Filadelfijas komandu vada vidēji ar 23,4 punktiem 12,3 atlēkušajām bumbām un 3,3 rezultatīvām piespēlēm vienā spēlē. Tajā pašā laikā Bens Simmonss vidēji spēlē gūst 15,3 punktus, 7,6 atlēkušās bumbas, kā arī 8,4 rezultatīvas piespēles un 2,2 rezultatīvas piespēles. Filadelfija ieņem astoto laukuma vārtu procentuālo daļu ar 46,9 procentiem no laukuma. Embiids tikmēr tiek pakļauts sava pirksta saplīsto saišu operācijai, un sagaidāms, ka tas nokavēs dažas nedēļas.

Mana prognoze šai cīņai ir tāda, ka Filadelfija spēs uzvarēt vairāk nekā “Bulls”, pat bez Džoela Embiida spēlētājiem, kuri var dot lielu ieguldījumu “76ers”, kas ir tas, kas Čikāgas “Bulls” trūkst. Filadelfijai ir liela nozīme mājas spēlē, jo Bulls meklē spēlētājus, kuri var sniegt palīdzību savai komandai.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]