Milvoki Bucks VS Losandželosas Clippers NBA priekšskatījums, prognozes un cērtes

Milvoki Bucks (5-2) pret Losandželosas Clippiers (5-2)
Datums: 2019. gada 6. novembris
Laiks: plkst. 10.05 ET
Norises vieta: Skavas, centrs, Losandželosa, Kalifornija
Izvēle: uzvarēs Losandželosas Clippers! likme uz 1xbet

Milvoki Bucks

Milvoki Bucks šosezon lieliski sāk, tāpat kā pagājušajā regulārajā sezonā. Viņi bija 2-1 mājās un 3-1 uz ceļa, viņiem izdevās arī uzvarēt trīs taisni, lai komanda būtu labā stāvoklī. “Bucks” sver 121 punktu un ir otrajā vietā līgā, iekļūstot labāko 5 skaitā kā viena no uzbrūkošajām komandām šogad. Brogdons pameta komandu, izmantojot bezmaksas aģentūru. Bucks ”, pievienojot Robinu Lopesu, Vestu Metjūsu, Kilu Korveru, lai palīdzētu Giannim Antetokounmpo pacelt viņu komandu. Valdošais MVP Giannis Antetokounmpo vidēji ir 27,7 ppg 7,4 apg un 14 rpg. “Antetokounmpo” pirmdien pret Minesotu izdarīja “double-double” ar 34 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām.

Losandželosas Clippers

“Clippers” ir spilgtākais kandidāts uz NBA titulu šogad. Viņi atrodas 5-2 līdz Milvoki Bucks, Clippers ir 4-0 mājas laukumā 1-2 uz ceļa. Kavijs Leonards savā pēdējā spēlē pret Jūtas “Jazz” guva 30 punktus un sešas atlēkušās bumbas. Fināla MVP vidēji bija 29,3 ppg, 5,7 APG un 7,3 RPG.

Prognoze

Gaidāma laba spēle starp abām komandām, kad Leonards un Antetokounmpo spēkosies ar Austrumu finālu izslēgšanas spēlēs. Ja Kawhi ieslodzīs Antetokounmpo laukuma aizsardzības galā, tāpat kā viņi to izdarīja NBA ECF, tas būtu galvenais, lai uzvarētu Toronto pret Milvoki. Giannisa ieskaite ir atklāta viņa 3 punktu šāvējiem. Bucks vidēji spēlē vidēji 44 3 ir 3,2% no spēles laika. Bucks ir vidēji 121,3 ppg, otrais NBA, bet Clippers vidēji ir 107,3 ​​ppg. Bet “Clippers” ir smaga komanda, jo ir viena no pazīstamākajām aizsardzības komandām. Leonards un Lū Viljamss abi vidēji bija vidēji 20 ppg, savukārt Monrezels Harels vidēji bija 19,3 ppg. Šīm abām komandām ir jauka uzvaru sērija, kuru, kā mēs zinām, abas aizsargās, taču gaidīsim, ka “Clippers” aizstāvēs savu mājas spēli pret Milvoki Bucks.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]