Bostonas Celtics vs Chicago Bulls priekšskatījums, pareģojumi un izlases

Bostonas Celtics pret Čikāgas Bulls
Datums: pirmdiena, 2020. gada 13. janvāris
Laiks: 7:35
Norises vieta: TD Garden, Bostona, Masačūsetsa
Izvēles: Bostonas Celtics derības uz 1XBET
Āzijas handikaps: Bostona -9,5 1XBET

Čikāgas Bulls izdevās novērst sešu spēļu zaudējumu sēriju pret Detroitas Pistons. Viņu pašreizējā pozīcija ir no 14 līdz 26, Austrumu konferencē finišējot desmitajai vietai. Pret Detroitu Zaha Lavina vadībā bija 25 punkti, sešas rezultatīvas piespēles un divi bloki.

Bulls ir 25. pārkāpumā, vidēji gūstot 105,9 punktus spēlē, un viņi aizsardzībā pretī stāsies “Celtics” otrajā pozīcijā, ļaujot iegūt 104,4 punktus vienā konkursā. „Bulls” ir 25. vietā atlēkušajās bumbās ar 43,3 un 21. rezultatīvajās piespēlēs ar 23,0 minūtēs.

Tikmēr Bostonas “Celtics” pēdējās spēlēs ir cīnījusies, lai samierinātos ar pārkāpumu, taču ir redzējuši labu spēli pret Ņūorleānu ar mājinieku uzvaru 104-105. Celtics bija par labu 55% no grīdas un turēja viesu komandu pie 40%. Džeisons Tatums vadīja “Celtics” ar karjeras 41 punktu ar sešām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvām piespēlēm un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Un viņa karjera ir augstāka par sešiem trīspunktniekiem.

Šajā sezonā “Celtics” ir 14. nodarījums pārkāpumā, vidēji gūstot 111,4 punktus spēlē, un aizsardzībā pretī stāsies Čikāgas “Bulls” 12. vietā, ļaujot iegūt 107,7 punktus katrā konkursā. Celtics ir 10. vietā atlēkušajās bumbās ar 46,0 un 19. rezultatīvajās piespēlēs ar 23,1 spēlē.

Šajā mačā es varēju redzēt, ka Bostonas Celtics komanda ir labāka par Čikāgas Bulls, Bostona spēja pārvarēt trīs spēļu zaudēšanas sēriju un dot lielisku uzvaru, Bostona mierīgāk nekā Čikāgas Bulls. Celtics ir uzvarējusi astoņās no pēdējām savstarpējām spēlēm TD Garden. “Bulls” varēja būt devusi labu spēli, taču “Celtics” bija vieglāk gūt uzvaru.

[1xbet_post_pc_global]
[1xbet_post_m]
[predict_list_post]