Golden State Warriors īpašnieks

  • Pīters Gubers (līdzpriekšsēdētājs)

Pīters Gubers, kurš ir labi pazīstams sporta un izklaides industrijā vairāk nekā 35 gadus, ir GSW īpašnieks un līdzpriekšsēdētājs. Kopš 2010. gada viņa vadībā Warriors ir guvuši lieliskus panākumus, tostarp četrus NBA čempionātus (2015, 2017, 2018, 2022), sešus Rietumu konferences čempionātus (2015-2019, 2022) un labāko vienas sezonas rekordu NBA vēsturē. (73-9 2015-16). Ārpus laukuma 2019. gada decembrī Sports Business Journal (SBJ) nosauca Warriors par desmitgades komandu — šī balva ietver visas 123 komandas NBA, NFL, MLB un NHL. Godalgotais sporta biznesa izdevums arī 2014. un 2016. gadā godināja drosminiekus kā “Gada sporta komandu”, atzīstot organizācijas inovatīvo un veiksmīgo biznesa praksi. Tā ir pirmā reize, kad kāda profesionāla komanda vairākas reizes ir ieguvusi prestižo balvu (organizācija balvas kandidātu sarakstā 2017. un 2018. gadā).

 

Papildus Warriors Guberam ir arī liela pieredze sporta un tiešraides izklaides jomā. Viens no viņa pamatprincipiem ir uzlabot katru fanu pieredzes aspektu, sākot no ieejas līdz iziešanai. Šīs filozofijas vadīti, 2017. gada 17. janvārī Warriors izrāvās uz Chase Center, organizācijas 100% privāti finansētu, modernu sporta un izklaides kompleksu Sanfrancisko Mission Bay apkārtnē. Mazāk nekā 32 mēnešus vēlāk Čeisa centrs tika atvērts 2019. gada 6. septembrī, uzreiz kļūstot par vienu no pasaules kroņa dārgakmeņiem un Sanfrancisko pilsētas pirmo arēnu. Gadu pēc atvēršanas (2020. gada septembrī) Chase Center tika atzīts par Sports Business Journal “Gada sporta objektu”.

 

Viena no izklaides un komunikāciju nozares veiksmīgākajiem vadītājiem un uzņēmējiem, Gubera iespaidīgais CV ietver Sony Entertainment priekšsēdētāja un izpilddirektora, Columbia Pictures prezidenta, Polygram Entertainment valdes priekšsēdētāja un izpilddirektora, izpilddirektora un līdzīpašnieka un līdzpriekšsēdētāja pienākumus. no Casablanca Records and Films. Viņa producētās vai pārraudzītās filmas ir lietus vīrs (Akadēmijas balva par labāko filmu), Betmens, Purpura krāsa, Pusnakts ekspresis, Gorilla miglā, Īstvika Ragana, “Pazūd” un “Flashdance”. Gubera solofilmu ieņēmumi pārsniedz 3 $. miljardu visā pasaulē, un viņiem ir vairāk nekā 50 ASV Kinoakadēmijas balvas.

 

 

Kur atrodas Golden State Warriors stadions

Šosezon GSW ir jauna mājvieta Čeisas centrā Sanfrancisko. Modernā ēka atrodas līcī, un tajā ir daudzas unikālas ērtības, kas nav atrodamas Oracle Arena, kas ir Goldensteitas Warriors mājvieta kopš 1971. gada. Modernākā ēka atrodas līcī, un tajā ir daudz jaunu ērtības, kas nav atrodamas Oracle Arena, Goldensteitas Warriors mājvieta kopš 1971. gada. Tas ir pirms komandas pirmās regulārās sezonas spēles pret Losandželosas Clippers 24. oktobrī (22:30 pēc ET, TNT) Čeisa centrā.

 

Stadions aizņem vairāk nekā četrus pilsētas kvartālus Sanfrancisko Mission Bay rajonā, un tajā ir ārējais laukums (nosaukts Thrive City), kur pulcējas līdzjutēji, skatās spēles un uzmundrina komandu no ārpuses. Laukumā būs restorāni, bāri un 74 pēdas x 42 pēdas liels ekrāns, lai skatītu notikumu, ja jums nav biļetes. Papildus arēnai krastmalā būs arī 5,5 akru liels parks. Parks, kuru Warriors nekontrolē, joprojām tiek būvēts un var būt gatavs tikai nākamajai sezonai.

 

Arēnas iekšienē ātrijs kontrastē ar orākula sajūtu. Atvērtā koncepcija ienes vairāk gaismas un ļauj faniem sarunāties pirms un pēc spēlēm. LED rezultātu tablo ir lielākais līgā ar 9699 kvadrātpēdas. Papildu vieta ļauj komandām parādīt detalizētu statistiku par spēli, tostarp efektīvo vārtu procentuālo daļu, apgrozījuma līmeni, uzbrukuma atlēkušo bumbu un soda metienu skaitu. 18 064 sēdvietu stadions piedāvā faniem plašas ēdināšanas iespējas. Arēnā tiks piedāvātas vairāk nekā ducis ēdināšanas vietu, tostarp vietējās ēstuves, piemēram, Big Nate’s BBQ (ko dibināja Warriors leģenda un Slavas zāle Neits Tērmonds), kā arī jaunus vietējo restorānu restorānus.

 

Šie apartamenti ir Chase Center šova zvaigzne, kurā ir apartamenti katrā stāvā. Būs 32 laukuma apartamenti, 44 kluba līmeņa apartamenti un 60 augšējā stāva četrvietīgie apartamenti. Būtisku jauninājumu piedzīvoja arī “Warriors” ģērbtuve. Katram skapīšam plašajā apaļajā telpā ir televizors, vājš apgaismojums un liela svaru zāle. Biofreeze Performance Center divi treniņu diapazoni atrodas aiz svaru zāles. Warriors visus savus treniņus aizvadīs šajā objektā, nodrošinot ērtu piekļuvi arēnai spēļu dienās.

 

Golden State Warriors algas griesti

Warriors šobrīd ir pārsniegusi līgas algu griestus. Cap Holds & Exceptions nav iekļāvuši to kopējo maksimālo piešķīrumu, un, atmetot šos skaitļus, tiem netiek piešķirta vieta. Komandas var izmantot tikai izņēmumus vai piesaistīt spēlētājus ārpus līgas par līgas minimālo algu.

Aktīvie līgumi: 175 192 325 USD

Mirusī nauda: 666 667 USD

Kopējais ierobežojuma lietojums: 184 024 769 USD

Prognozētais luksusa nodokļa rēķins 2021.–2022. gadam: 56 096 389 USD

2022.–2023. gada grāmatu alga: 210 267 874 USD

 

Goldensteitas Warriors ziņas

    934 bros Global