„Brentford FC“ – „Bristol City FC“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 4 d., Ketvirtadienis, 3:45
Vieta: Brentfordo bendruomenės stadionas
Prognozė: „Brentford FC“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Brentford“ ir „Bristol City“ čempionate eina vienas į kitą. Šiame žaidime iš paskutinių 5 žaidimų tiek namuose, tiek išvykose Brentfordas surinko 13 taškų. Tai vidutiniškai 2,6 taško per rungtynes. Brentfordas per pastaruosius 5 mačus įmušė 12 kartų. „Brentford“ iš tikrųjų sukurta galia, nes jie jau praėjo 15 rungtynių nepralaimėdami. Jie laimėjo 4 iš paskutinių 5 sužaistų rungtynių. Gali būti, kad čia pamatysime porą įvarčių, o paskutinės 5 „Brentford“ rungtynės baigsis 2 ar daugiau įvarčių. „Brentford“ yra nepralaimėtas per paskutines 5 rungtynes, vykusias šiame susitikime su „Bristol City“, laimėjęs 4 ir sužaidęs lygiosiomis. Per tas 5 rungtynes ​​jie įmušė 12 įvarčių. Paskutinėse 5 „Brentford“ rungtynėse abi komandos įmušė įvartį. Tikėtina, kad „Brentford“ įmuš šiandien, nes per paskutines 5 rungtynes ​​įžengė į šį mačą ir per paskutines penkerias įmušė 12 įvarčių.

„Bristol City“ surinko 3 taškus iš 5 paskutinių rungtynių tiek namuose, tiek išvykose. Tai vidutiniškai 0,6 taško per rungtynes. „Bristol City“ per pastaruosius 5 susitikimus įmušė įvartį 3 kartus. Neseniai viskas klostėsi ne taip gerai, kaip „Bristol City“ vartai, nes pusė nesugebėjo įmušti įvarčių per 3 iš 5 paskutinių rungtynių. Vos 2 iš 5 paskutinių „Bristol City“ rungtynių baigėsi abiejų komandų įvarčiais. Jie laimėjo 1 iš tų 5 žaidimų.

Remiantis mūsų turimais duomenimis, šios dvi komandos per pastaruosius keletą sezonų susitiko 13 kartų. Iš 13 ankstesnių rungtynių „Brentford“ laimėjo 7 rungtynes, o „Bristol City“ laimėjo 2. 4 tarpusavio rungtynės baigėsi lygiosiomis. „Brentford“ yra labai geros namų formos, o „Bristol City“ išvykoje vidutiniškai pasirodo. Iki šiol šiame sezone čempionate „Brentford“ namuose vidutiniškai rinko po 2 taškus už rungtynes, o išvykose – „Bristol City“ – po 1,23 taško. Žaidimas baigėsi rezultatu „Brentford 2-0 Bristol City“.

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2020
1x_86570
934 bros Global