„Juventus“ – „Lazio“
Data ir laikas: 2021 m. Kovo 6 d., Šeštadienis, 19:45 (JK laikas)
Vieta: „Juventus“ stadionas
Spėjimas: „Juventus“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Juventus“ sieks sugrąžinti savo šlubuojančią titulinę gynybą, kai priims „Lazio“ Italijos „Serie A“ susirėmime „Juventus“ stadione. Čempionai šį sezoną žaidžia „Milano“ klubus, tačiau turėtų gerai panaudoti savo patirtį prieš pavojingą „Lazio“ ekipą.

Turino klubas paskutinėje „Serie A“ išvykoje iškovojo įprastą pergalę 3: 0 prieš „Spezia“. Jie niekada nesijaudino, nes Alvaro Morata, Federico Chiesa ir Cristiano Ronaldo įvarčių pakako, kad išvystų juos per daug viršijančius svečius.

Sezonui lėtai bėgant į pabaigą ir besibaigiant žaidimams, Andrea Pirlo vyrai žino, kad negali sau leisti daugiau šuolių į titulą. Vienas iš „Juventus“ teigiamų rezultatų šiame sezone yra jų rekordas „Allianz“ stadione, kur šiuo metu yra šešių rungtynių pergalės.

Paskutinis „Serie A“ rungtynių rezultatas Bolonijoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 2: 0. Pirmojo kėlinio pradžioje jiems teko palikti Ciro Immobile praleistą baudą, nes Bolonija perėmė netikėtą persvarą, kurios niekada neatsisakė.

Metų sandūroje Simone Inzaghi vyrai buvo „Serie A“ formos pusė, nes aštuonios pergalės ir vos du pralaimėjimai įtraukė juos į pokalbį dėl Europos kvalifikacijos. Tačiau pralaimėjus Milano „Inter“ ir Bolonijai jie prarado pagreitį.

Nors pastaruoju metu jie nebuvo labai nuoseklūs, šiose rungtynėse „Juventus“ įveiks „Lazio“ 4/5.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global