Alavesas prieš „Real Valladolid“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 5 d., Penktadienis, 20.00 val. (JK laikas)
Vieta: Estadio de Mendizorroza
Spėjimas: Alavesas
Lažybų vedėjas: 1xbet

Penktadienio vakarą Estadio de Mendizorroza šios dvi komandos, kovojančios ne dėl „La Liga“ stalo galo, užrakins ragus, kai „Alaves“ sutiks „Real Valladolid“. „Alaves“ surinko tik 19 taškų iš savo 21 lygos rungtynių šiame sezone ir užsitikrino 18-ą diviziono poziciją, o „Valladolid“ yra 16-as, 2020-21 metais surinkęs 20 taškų iš 21 lygos rungtynių. „El Glorioso“ iš tikrųjų „La Liga“ komandoje nuo lapkričio pabaigos iš tikrųjų laimėjo tik vieną kartą, o šiuo metu jie patenka į iškritimo zoną, surinkdami tik 19 taškų iš 21 šios lygos rungtynių. Alavesas yra lygus taškais su 17-ą vietą užėmusia „Osasuna“, tačiau 19-oje vietoje esanti „Elche“ turi dvi rungtynes, o „Huesca“ apačioje šiame kampanijos etape yra vos už trijų taškų nuo Abelardo pusės. Baskų komanda šiame futbolo lygyje eina penktąjį sezoną iš eilės ir 2016–17 m. Užėmė devintą vietą. Atrodo, kad klubas susidurs su kova dėl aukščiausio lygio statuso išsaugojimo ir bus atsargus patirti dar vieną pralaimėjimą čia „back-to-back“ žaidimų išvykoje į „Barcelona“ ir „Real Sociedad“. Tuo tarpu „Valladolid“ pateks į penktadienio varžybas po žalingo 3: 1 namų pralaimėjimo rūsyje esančiai „Huesca“ sausio 29 d., O Rafa Miras svečiams surinko pirmąjį kėlinį.

Baltosios ir žibuoklės sausio pradžioje įveikė „Getafe“, tačiau nuo to laiko nebuvo pergalingos, rinkdamos lygiosios su „Elche“ ir „Levante“ bei pralaimėdamos namuose „Valencia“ ir „Huesca“. Iš viso 20 taškų per 21 mačą Valladolidas liko 16-oje lentelės pozicijoje, tik vienas taškas už apatinių trejeto, o aukščiausią Ispanijos aukščiausią skrydį skyrė tik keturi taškai. Sergio Gonzalezo auklėtiniai nuo sugrįžimo į 2018-19 metų kampaniją „La Liga“ užėmė 16 ir 13 vietas, tačiau atrodo, kad jie taip pat kovoja, kai reikia užsitikrinti kitą tokio lygio kampaniją.

„Valladolid“ pralaimėjo du iš paskutiniųjų trijų „La Liga“ susitikimų su „Alaves“, įskaitant 2: 0 pralaimėjimą atvirkštinėse rungtynėse anksčiau šiame sezone, o praėjusios kadencijos atitinkamose rungtynėse jie taip pat krito 3: 0. Kita vertus, „Valladolid“ kovojo vėlai, kai per pastaruosius keturis mačus visose varžybose komanda iš viso turėjo 11 įvarčių. Kadangi „La Pucelle“ kovoja vėlai, „Deportivo Alaves“ neturės didesnių galimybių grįžti į laimėtus būdus „La Liga“. Kai abi komandos anksčiau susitiko „Estadio Jose Zorilla“, ši kadencija „Alaves“ 2: 0 nugalėjo „Valladolid“, o tai yra dar viena priežastis, kodėl reikėtų apsvarstyti pergalę namuose.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global