„Real Betis“ ir „Getafe“
Data ir laikas: 2021 m. Vasario 19 d., Penktadienis, 20:00 (JK laikas)
Vieta: „Estadio Benito Villamarín“
Spėjimas: tikrasis „Betis“
Lažybų vedėjas: 1xbet

„Real Betis“ nori tęsti ten, kur paskutinį kartą paliko, laimėdamas 1-2 „La Liga“ ir „Villarreal“. Tose rungtynėse „Real Betis“ turėjo 45 proc. Kamuolio ir 15 smūgių į vartus, iš kurių 4 buvo tikslūs. „Real Betis“ gretose įvarčius pelnė Nabil Fekir ir Emerson. Kitame gale „Villarreal CF“ pataikė 9 smūgius į vartus, o 5 pataikė į vartus. Gerardas Moreno įmušė įvartį „Villarreal“ komandoje. Pastaruoju metu vykusiose rungtynėse „Real Betis“ neprisileido. Jiems rūpės tai, kad „Béticos“ nesugebėjo užkirsti kelio varžovams įmušti įvarčių per 5 iš 6 ankstesnių susirėmimų ir įmušė 8 įvarčius. Tokia tendencija vis dėlto gali nepasireikšti šiame žaidime.

Vykdamas į šį konkursą, „Real Betis“ paskutinėse 5 lygos rungtynėse liko be pergalės prieš „Getafe“. Pralaimėjus ankstesnėse rungtynėse su „Real Sociedad“ „La Liga“ veiksmuose, „Getafe“ tikėsis viską pakeisti čia. Tose rungtynėse „Getafe“ sugebėjo valdyti 44% ir 4 bandymus įmušti įvartį su 0 įvarčiu. „Real Sociedad“ turėjo 3 bandymus įmušti, iš kurių 2 buvo tikslūs. Aleksandras Isakas buvo „Real Sociedad“ vartininkas.

Tapo akivaizdu, kad „Getafe“ per pastaruosius šešis mačus sunkiai dirbo įmušdama įvarčius ir užsitikrino prastą tik 2 grąžą. Tose rungtynėse Azulones taip pat matė bendrą priešininkų komandų įvarčių skaičių lygų 11. „Getafe“ pasirodys gerai įmušti įvartį pro šią „Real Betis“ pusę, kuris greičiausiai padarys pakankamai, kad įmuštų įvartį kitame gale ir krašte priekyje.

Todėl šios rungtynės baigsis „Real Betis“ pergale 1: 0 prieš „Getafe“.

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
  • Highest odds No.1
  • bank transferwise
  • legal betting license

Best Highest odds betting site in the World 2022
1x_86570
934 bros Global